Новини

Названо найдешевше та найкрасивіше місто Європи для зимових канікул

Українці будуть раді дізнатися, що найкраще європейське місто для візиту на зимові канікули не так вже й далеко. Дістатись нього не складно і не знадобиться багато фінансів.
Починаючи з 2021 року міжнародна компанія з прокату автомобілів Discover Cars проводить дослідження, називаючи найкраще місто Європи для візиту на зимові канікули. І третій рік поспіль першість завойовує польський Краків.

В ході дослідження враховується кілька факторів, включаючи середню вартість готелів, кількість доступних на будь-який гаманець ресторанів, вартість перельоту та кількість безкоштовних чи дешевих розваг.

З 50 балів місто Краків завоювало 38. Тут не лише доступне житло навіть у святковий період, а й затишні доступні ресторанчики та безкоштовні туристичні пам’ятки – Вавельський замок, Музей польської авіації та Ринкова площа. Вхідний квиток до інших пам’яток культури також оцінюються недорого в порівнянні з іншими європейськими містами.

На один бал менше у списку у Праги (Чехія). А третє у Брюсселя (Бельгія) із 36 балами. Також у списку опинилися Париж (Франція), Будапешт (Угорщина), Таллінн (Естонія), Берлін (Німеччина), Амстердам (Нідерланди), Відень (Австрія) та Копенгаген (Данія).

Найдешевше винаймати житло в Кракові, Празі та Таллінні. Безкоштовні головні пам’ятки найчастіше зустрінеш у Кракові, Брюсселі, Таллінні та Берліні. Більш доступні ресторани в Таллінні, Копенгагені, Кракові та Брюсселі.

Ольга Степанова

Recent Posts

Космічна експансія: NASA попередило про приховані плани Китаю щодо Місяця

Голова NASA Білл Нельсон на засіданні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США заявив, що…

3 години ago

Науковці виявили гени, які можуть спричиняти посттравматичний стрес

Дослідники вивчили генетичну інформацію понад мільйона осіб і виявили 43 гени, які можуть провокувати розвиток посттравматичного…

3 години ago

Загрожує до 8 років: поляк допомагав РФ спланувати можливий замах на життя Зеленського

Польські правоохоронці у співпраці з українською прокуратурою та Службою безпеки затримали громадянина Польщі, підозрюваного в…

3 години ago

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

В Україні ухвалили новий закон, який стосується мобілізації. Нововведення торкнуться різних категорій чоловіків. Стало відомо…

3 години ago

Готували теракти: у Німеччині затримали двох російських шпигунів

У німецькому місті Байройт арештували ймовірних російських агентів, які готували серію терактів. Як повідомляє BILD, федеральний генеральний…

3 години ago

Розвідка США: розробки біологічної зброї в КНДР небезпечніші, ніж ядерна програма

США стверджують, що КНДР має активну програму розробки біологічної зброї. Північна Корея досліджує та генетично…

3 години ago