Ігнат повідомив, що потрібно Україні для створення потужного «повітряного щита»

У Повітряних силах пояснили, що потрібно для створення над Україною «повітряного щита».Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону сказав, що Україна може створити потужний «повітряний щит» над своєю територією, який захищатиме її від російських атак, інформує ua.news.

Для цього потрібно все те, що описано у візії Повітряних сил, яку було ухвалено ще до повномасштабної війни. Він наголосив, що нині вся без винятку українська ППО знаходиться у постійній готовності. Ігнат також зазначив, що реалії сьогоднішньої війни відрізняються від уявного захисного куполу, який міг би всіх захистити. «Дуже пафосно говорити «повітряний щит» для України. Дійсно, хочеться мати такий купол, який усіх захистить, але не в наших реаліях. Це така країна, як Ізраїль (розміром в одну українську область), може собі такий щит дозволити», – сказав Ігнат.

Речник додав, що навіть славнозвісний ізраїльський «Залізний купол» не може впоратися з усім, що летить, коли йде масований обстріл різними типами засобів. За його словами, у випадку України говорити про потужний «повітряний щит» можна буде, коли країна отримає все те, що хоче мати в перспективній моделі Повітряних сил, яку раніше змалювали у візії ЗС.

ЇЇ ухвалили ще до війни і там прописано, якою має бути протиповітряна оборона, зазначив Юрій Ігнат. «Але повернемось до реалій. Сьогодні є готовність постійна. Коли нас запитують колеги, на скільки ми готові, чи готуємось, а які у нас є варіанти? У нас все що є, все стоїть на кону. Ми не тримаємо в запасі якісь зенітні системи», – зазначив речник Повітряних сил.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии