Новини

Олег Ляшко відреагував на скандал після своїх гулянь у барі

Відео, як екснардеп Олег Ляшко разом зі своїм охоронцем тусить в одному з барів під російські пісні, напевне бачила вже вся країна.Караоке на “війні”, російські пісні та 100 тисяч за оборону Києва – екснардеп Олег Ляшко вперше відреагував на скандал після своїх гулянь у барі. Але дещо не договорив, тож розкажемо ми. З ким “запалював” колишній парламентар, де служить нині і що каже його командир, йдеться в ексклюзиві Вікторії Гнатюк TSN.UA.
Відео, як екснардеп Олег Ляшко разом зі своїм охоронцем під час повномасштабної війни тусить в одному з барів під російські пісні, напевне бачила вже вся країна.
Ляшко знайшов час відгуляти в барі, але часу відреагувати на скандал в нього, схоже, не було. Хоча ще два тижні тому дружина його охоронця, ексвійськова Євгенія Емеральд заявила про домашнє насилля з боку Євгена Стипанюка й мала надію, що якщо впливу на чоловіка не має вона, то той послухає шефа.
Але марно. Два тижні ні слуху, ні духу. Проте сталося “неймовірне” – екснардеп відреагував на скандал, але дуже скупо.
Коли екснардеп став солдатом
Ляшко переконує й далі, що він працює на фронті й в нього немає часу на скандали. Нагадаємо, що солдатом екснардеп Ляшко став 3 жовтня 2022 року.
Що каже громадськість
Люди поділилися на два табори. Одні бажали міцного здоров’я та дякували колишньому парламентарю за захист, інші у службу Ляшка не вірили. Тепер сумнівів у людей побільшало. Відео неабияк вдарило по репутації екснардепа.
Можна було б сказати, що такими розваги були ще до війни, але уважні інтернет-користувачі, у тому числі військові, підтвердили – відео зроблене вже під час повномасштабної війни. Та це й доводить навіть вбрання учасників відео, адже ніхто не посоромився пити у військовій формі й на додачу з посмішкою фільмувати себе красивих під російську пісню.
Що відомо про третього фігуранта
Третя особа в компанії Ляшка і його охоронця – Руслан Мазовецький.
Руслан Мазовецький – це полковник та колишній начальник Чугуївського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки. Якого як і інших колег, по класиці, піймали на підробці документів. Користуючись посадою, він нібито допомагав ухилянтам уникнути мобілізації за окрему пристойну плату за послуги.
Суд дав йому на вибір:  сидіти до листопада чи внести заставу. Мазовецький вже за пів години після рішення суду миттєво вніс 2 млн 147 200 гривень, а висунуту йому підозру назвав “необгрунтованою”.
Скандальний Стипанюк
Охоронець Ляшка Євген Стипанюк, який пішов на війну слідом за шефом, був би гарним прикладом, якби не виявився підозрюваним у домашньому насиллі з новим титулом “аб’юзера номер 1 в Україні”. Так Стипанюка прозвала його ще поки що дружина. Про те, що офіційно чоловік “воює” говорила і Емеральд, але заявила, що це було лише на папірцях.
То Ляшко і Стипанюк воюють, чи ні
Після заяви Ляшка, знайшлися хлопці, які вступилися за екснардепа. Євгенія Емеральд у своєму телеграм-каналі опублікувала повідомлення від командира 63-ї окремої механізованої бригади, полковника Петра Скиби, який став запевняти, що і Ляшко, і Стипанюк – воїни цієї бригади.
Про те, що він воює, журналістів намагався запевнити і сам Стипанюк.
І може було б то й так, але дружина Стипанюка заявила, що чоловік майже увесь рік тримав “столичний фронт”, а отримував найвищу зарплату ЗСУ м 100 тисяч гривень, так якби 24/7 був “на нулі”.
Що кажуть в Міноборони
Така заява потягнула за собою внутрішній аудит в Міністерстві оборони України. Після чого там визнали прокол з виплатами і заявили, що дійсно є випадки, коли платили “не тим, кому треба було”, й таким чином “повз касу” пройшло 123 мільйони гривень.
“Служба внутрішнього аудиту Міноборони з’ясувала, що чинні правила дозволяють командирам військових частин надто вільно тлумачити терміни “бойові дії” та “бойове (спеціальне) завдання” і виплачувати додаткову винагороду на свій розсуд”, – йшлося в повідомленні.
Чи такі самі гроші отримував Ляшко – достеменно невідомо. А які з них вояки, мають напевне сказати побратими, якщо такі все ж знайдуться.

Ольга Степанова

Recent Posts

НБУ пропонує дати доступ держорганам до номерів банківських карт українців

Національний банк України запропонував для громадського обговорення зміни до правил зберігання, захисту, використання та розкриття…

1 хв. ago

Вражаючі результати опитування: Польща впевнена, що Україна та Росія будуть знищені

На перемогу України так само розраховує більше людей, ніж на перемогу РФ. Майже половина поляків…

11 хв. ago

Шойгу «підставив» Путіна: у РФ серйозний скандал

Кринки – наші», «Кринки зачищені»: це історія про те, як Шойгу намагається видати бажане за…

22 хв. ago

Водіям приготуватися: тепер їх витягуватимуть і кластимуть обличчям в асфальт, а можуть і підстрелити

В Україні триває повномасштабна війна, а разом з нею і воєнний стан та загальна мобілізація.…

29 хв. ago

Топові стрижки-2024: як зберегти молодість

Завжди бажаючи виглядати стильно та модно, багато людей шукають нові способи підкреслити свій образ. У…

33 хв. ago

В Україні пропонують відправити на фронт засуджених за ДТП та корупціонерів

В Україні запропонували приймати до ЗСУ засуджених за ДТП та корупцію. З такою ініціативою виступив…

38 хв. ago