Британія відправила в Україну сонячні батареї

Кременчук і Іванівка отпримали від Лондона сонячні батареї.В рамках ініціативи, спрямованої на відбудову України, з Лондона в Кременчук і Іванівку відправили сонячні батареї. До України сонячні батареї доставив стартап ReSolar. У релізації проекту також допомагали UK Friends of Ukraine, Energize Ukraine та Ultra Low-Carbon Solar Alliance, інформує The Guardian.

Близько 730 панелей вже доставлено до лікарні міста Кременчук та Іванівки на півночі Чернігівської області. Панелі встановлять на даху іванівської мерії. Будівля сильно постраждала від обстрілу.

«Окупація території була «жахливою», – сказала директорка UK Friends of Ukraine Імоджен Пайтер. «Була незліченна кількість жахливих історій», – розповіла Імоджен Пайтер.

Засновник ReSolar Метт Бернелл зазначив, що панелі вироблятимуть відновлювану електроенергію, яка допоможе громадам в Україні та Великобританії. «Ми хочемо взяти на себе ініціативу щодо повторного використання сонячної енергії», — сказав він. Згодом панелі будуть перероблятися в Центральній Європі з компенсацією викидів вуглецю, додав він.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии