Деякі школи не зможуть працювати взимку, а дітям доведеться перейти на дистанційне навчання. Про це заявив заступник міністра освіти та науки Андрій Сташків у інтерв’ю виданню “Українська правда. Життя”.
Школи активно готують до початку опалювального сезону, зокрема забезпечують генераторами, щоб у разі відключень вони мали електроенергію. Однак ситуація всюди різна, багато залежить від конкретної школи.Play Video
Андрій Сташків заявив, що близько 80% шкіл забезпечені генераторами, але це не означає, що всі вони зможуть працювати в штатному режимі, якщо відключення світла взимку.
Головна причина – різні умови теплопостачання. Наприклад, школи, які мають власні котельні, зможуть без проблем працювати, використовуючи генератори. Водночас низка інших шкіл не зможуть підтримувати температурний режим, адже залежать від котелень, які забезпечують теплом цілі мікрорайони.
“Школи, які не мають власної котельні, бо вона одна на мікрорайон, як це деколи буває у великих містах – зрозуміло, не зможуть працювати, тому що не буде дотримано температурний режим“, – пояснив чиновник.
Так, якщо школа не зможе дотримуватись температурного режиму в зимовий період, то учнів буде тимчасово переведено на дистанційне навчання.
Державна служба статистики України повідомила про значне підвищення тарифів на комунальні послуги у період з…
На Софіївській Борщагівці у передмісті Києва ввечері у п'ятницю, 22 листопада, вибухнули два трансформатори, у новобудовах…
Жінка була вражена, коли зруйнувала стіну у своєму будинку 1870 року і виявила за нею…
Ілон Маск, засновник Tesla і SpaceX, оновив свій фінансовий максимум, досягнувши статків у $347,8 мільярда. Ключовим…
Постанова Кабінету Міністрів України, яка набула чинності наприкінці жовтня 2024 року, запроваджує важливі зміни до…
І знову в Україні розпочалися віялові вимкнення електроенергії. А це означає, що із приготуваннях їжі…