Деякі школи не зможуть працювати взимку, а дітям доведеться перейти на дистанційне навчання. Про це заявив заступник міністра освіти та науки Андрій Сташків у інтерв’ю виданню “Українська правда. Життя”.
Школи активно готують до початку опалювального сезону, зокрема забезпечують генераторами, щоб у разі відключень вони мали електроенергію. Однак ситуація всюди різна, багато залежить від конкретної школи.Play Video
Андрій Сташків заявив, що близько 80% шкіл забезпечені генераторами, але це не означає, що всі вони зможуть працювати в штатному режимі, якщо відключення світла взимку.
Головна причина – різні умови теплопостачання. Наприклад, школи, які мають власні котельні, зможуть без проблем працювати, використовуючи генератори. Водночас низка інших шкіл не зможуть підтримувати температурний режим, адже залежать від котелень, які забезпечують теплом цілі мікрорайони.
“Школи, які не мають власної котельні, бо вона одна на мікрорайон, як це деколи буває у великих містах – зрозуміло, не зможуть працювати, тому що не буде дотримано температурний режим“, – пояснив чиновник.
Так, якщо школа не зможе дотримуватись температурного режиму в зимовий період, то учнів буде тимчасово переведено на дистанційне навчання.
Сполучені Штати Америки скасовують усі візи для громадян Південного Судану через відмову приймати своїх репатрійованих громадян. Про…
У Києві пролунала серія вибухів під ранок 6 квітня на тлі загрози ракетної атаки. Ворог…
З моменту своєї інавгурації 20 січня 2025 року Дональд Трамп провів на полі для гольфу…
Михайло Радуцький, голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, 3 квітня зареєстрував проєкт постанови, який…
Народний депутат Василь Мокан вважає, що хаотичні методи мобілізації, зокрема так звана "бусифікація", остаточно зруйнували…
У Києві вже почали евакуйовувати автомобілі з дворів житлових будинків. Про це повідомив експерт у сфері енергетики та…