Аналітики моніторингового проекту DeepState в ніч на 7 грудня оновили карту та повідомили про просування росіян у Торецьку та біля чотирьох населених пунктів Донецької області.
За даними проекту DeepState, ворог просунувся біля Новотроїцького, Шевченка, Далекого, Новооленівки та у Торецьку Донецької області.
Варто зазначити, що напередодні ввечері Генштаб повідомляв, що на фронті з початку доби 6 грудня сталося 163 бої, на Курахівському та Покровському напрямках найгарячіша ситуація.
У ніч на 6 грудня аналітики моніторингового проекту DeepState оновили карту, повідомивши, що росіяни окупували Новопустинку, Старі Терни, Іллінку, Новомитрівку в Донецькій області.
Читайте також на порталі “Коментарі” — після втрати Селидова російські війська продовжують розвивати наступальні дії, досягнувши “істотних успіхів”. Ситуація на фронті залишається напруженою, а бойові дії зосереджені у кількох ключових районах. Про це повідомили аналітики DeepState.
Зокрема, ворог активізувався на напрямі Сухий Яр – Лисівка – Даченське, розташований на південний схід від Покровська. Крім того, інтенсивність дій спостерігається на відрізку Петрівка – Жовте – Новопустинка, що розгортається у південно-західному напрямку від міста. Як зазначають аналітики, на окремих ділянках фронту Сили оборони успішно стримують тиск противника, зокрема, в районі Лисівки. Водночас ситуація в інших напрямках ускладнюється.
Президент США Дональд Трамп заявив, що під час одного з конфіденційних обговорень з російським президентом Володимиром Путіним пригрозив йому…
Біль голови, слабкість, запаморочення — часто ми навіть не підозрюємо, що причина у стрибках артеріального…
Європейський Союз розглядає можливість створення нового фонду в розмірі €100 млрд ($117 млрд) для підтримки…
Колишній ватажок «ДНР» Павло Губарєв розкритикував російську стратегію ведення війни проти України та заявив, що Москві краще було…
Українці, які проживають за кордоном, можуть оформити або поновити пенсію дистанційно через портал Пенсійного фонду України без…
Смартфони Apple iPhone застарівають досить повільно. Тому навіть моделі 4−5-річної давності, як правило, не особливо…