В «Укрзалізниці» можуть з’явитись чоловічі купе

В Україні була створена петиція, яка закликає «Укрзалізницю» впровадити чоловічі купе, з метою запобігти гендерній дискримінації. Наразі її підтримали лише 33 особи. Відповідну петицію створили 26 жовтня.

Автором петиції є Сергій Мандровський-Соколов, який вважає, що наявність “жіночих купе” у поїздах “Укрзалізниці” має супроводжуватися обов’язковою наявністю такої ж кількості чоловічих купе.

З метою унеможливлення сексізму та гендерної дискримінації на “Укрзалізниці” до них повинні мати доступ чоловіки, трансчоловіки і батьки з дітьми до 6 років будь-якої статі. Поїзди з жіночими та чоловічими купе мають бути позначені у додатках для придбання квитків та не повинні відрізнятися в ціні.

Зауважимо, що для того, щоб депутати розглянули петицію, необхідно зібрати щонайменше 25 000 голосів. Проте наразі петицію підписали лише 33 особи, і є ще 87 днів для збору голосів. Також варто зазначити, що чверть тих, хто вже підписав петицію, становлять жінки.

У зв’язку з цим варто нагадати, що влітку “Укрзалізниця” впровадила “жіночі купе” на 4 маршрутах, а з 1 листопада планує розширити кількість поїздів, які будуть їх мати, до 8. Це свідчить про попит на такі вагони серед пасажирок.

За інформацією “Укрзалізниці”, з початку дії пілотного проекту вдалося продати вже 25 000 квитків, а середнє заповнення таких купе становить 93%.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии