У соціальних мережах можна зустріти чимало б’юті-порад від різних блогерів чи звичайних користувачів. Деякі з них дійсно корисні, але є й ті, які не тільки не приносять жодної користі, але ще й можуть нашкодити.
Дерматологи та косметологи назвали кілька спірних б’юті-рекомендацій із Мережі, які не варто пробувати – вони абсолютно марні та можуть призвести до проблем зі здоров’ям.
У мережі часто рекламують домашню маску від чорних цяток. Блогери радять змішувати желатин з активованим вугіллям та наносити на шкіру нібито для глибокого очищення пір. Але у жінок є всі шанси (особливо якщо занадто часто робити таку маску) пересушити шкіру та збільшити запалення на обличчі. Особливо небезпечна така “косметика” для тих, у кого є схильність до акне, алергії та куперозу.
Цей аптечний засіб дійсно може допомогти у випадку, якщо прищик вискочив несподівано і потрібно терміново його позбутися. А ось для лікування постійних висипань настойку з календули краще не використовувати. Мало того, що вона пересушить шкіру, але й призведе до ще більших проблем.
Деякі блогери пропонують жінкам додавати вітаміни А та Е в крем для обличчя. Нібито, так шкіра виглядатиме красивішою і здоровішою. Але єдине, що можна отримати, – алергічну реакцію. Медики кажуть, що додавати вітаміни до засобів для догляду за шкірою, які використовуються щодня, потрібно з великою обережністю. А в ідеалі проконсультуватись перед цим із дерматологом.
У Мережі часто можна зустріти рекомендацію використовувати крем від геморою для боротьби з темними колами під очима. Насправді цей аптечний продукт дійсно може поліпшити кровообіг, але його потрібно дуже обережно використовувати. До того ж, досягти бажаного результату і позбутися темних кіл і зморшок все одно не вдасться.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…