У світі моди і стилю прикраси мають особливе значення. Вони можуть стати не лише акцентом образу, але й вираженням вашої особистості. Щоб зберегти гармонію в образі та підкреслити його елегантність, важливо керуватися кількома простими, але ефективними правилами.
Стилісти радять звертати увагу на більш мінімалістичні та базові прикраси, які будуть доповнювати образи, а не ставати їх головним елементом. Сережки, кілечка та ланцюжки мають бути помітними, але водночас створювати єдиний стиль.
1. Купуйте прикраси, які давно в моді та стали класикою
Класичні прикраси завжди в тренді. Це можуть бути такі елементи, як перлини, золоті чи срібні гвоздики, тонкий ланцюжок або браслет. Вони додають вашому образу елегантності та шарму і будуть актуальними протягом багатьох років. Ці прикраси мають стати основою вашого ювелірного гардероба. Їх актуальність та вигляд ніколи не вийде з моди.
2. Зверніть увагу на дорогоцінні метали сучасного дизайну
Замість того, щоб купувати велику кількість дешевих прикрас, краще інвестувати у якісні базові елементи, які будуть служити вам довго. Якісні металеві прикраси або прикраси з натуральних матеріалів мають елегантний та стильний вигляд. Зазвичай вони виготовляються з металів, таких як золото, срібло або платина. Такі прикраси зберігають свою актуальність протягом декількох сезонів.
3. Розрізняйте стилі та вдало компонуйте їх між собою
Усім відомий мінімалізм – це база серед прикрас. Цей стиль передбачає простоту, геометричні форми та мінімальний декор. Серед представників цього стилю тонкі ланцюжки, геометричні вироби з металу або маленькі сережки. Мінімалістичні прикраси зазвичай дуже функціональні та універсальні. Вони підходять як для повсякденного використання, так і для особливих подій, і легко поєднуються з різними стилями одягу. Головна ідея мінімалістичного стилю полягає в тому, щоб кожен елемент був максимально ефективним та виразним.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…