Правоохоронці у Києві викрили діяльність нічного клубу, який підозрюється у продажу наркотиків, шантажі клієнтів через приховану відеозйомку та використанні співробітників муніципальної охорони для забезпечення незаконної діяльності. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київської області. За інформацією «Стопкор», нічний клуб «Тутсі» розташований у будинку, де мешкає мер Києва Віталій Кличко,
Повідомляється, що оперативники Департаменту міграційної поліції спільно зі слідчими поліції Київської області встановили організаторів та учасників злочинної групи, які організували торгівлю людьми – починаючи від організації та адміністрування, закінчуючи охороною так званого клубу. Двоє з них – іноземці, які в минулому вже відбували покарання за аналогічні злочини.
Ділки під приводом пропозиції роботи в клубі танцівницями запрошували жінок, а потім під погрозами примушували їх до надання сексуальних послуг клієнтам. Під пильним наглядом та постійним тиском зловмисників у закладі працювали понад 30 жінок.
Співробітники Департаменту міграційної поліції спільно з працівниками управління СБУ у м. Києві та Київській області та слідчими поліції Київщини провели низку санкціонованих обшуків в приміщенні клубу, помешканнях, а також автомобілях фігурантів. Відтак вилучили гроші, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи та інші речові докази.
Дії фігурантів кваліфіковані за ч. 2. ст. 149 (торгівля людьми) та ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів, а також щодо повідомлення про підозру іншим учасникам, відповідно до їхніх ролей у протиправній діяльності.
Як повідомляють джерела Стопкору, клуб «Тутсі», що розташований у будинку, де проживає мер Києва, працював під прикриттям розважального клубу. Організатором клубу може бути перший заступник голови партії «Удар» , який, імовірно, є неофіційним власником закладу. У клубі, окрім організації розваг для дорослих, здійснювався продаж наркотичних речовин, а клієнтів знімали на приховані камери для подальшого шантажу. Охороною клубу займалися співробітники комунального підприємства «Муніципальна охорона», які отримували зарплатню з бюджету міста, хоча фактично працювали на приватну структуру.
Українці, які мають статус "обмежено придатний", повинні актуалізувати його до 5 лютого 2025 року. Наразі…
Якщо вірити західним експертам, то в Україні існує проблема з рекрутингом до ЗСУ, адже середній…
Багато українців мають борги за комунальні послуги та не поспішають їх гасити. Яке ж покарання…
Українці, які не виїхали за кордон під час широкомасштабного вторгнення Росії, цілком толерантно ставляться до…
У Самборі на Львівщині Служба безпеки та кіберполіція викрила працівників філії Ощадбанку, які пограбували клієнтів…
Служба безпеки та ДБР викрили на Полтавщині масштабну схему ухилення від сплати податків до бюджету…