До Києва прийшла мода на скунсів: як тримають тварин у неволі і чи є неприємний запах

У Києві продовжується мода на незвичних домашніх улюбленців. Зараз серед найбільш популярних тварин – скунси. На майданчиках з продажу є чимало оголошень про продаж цуценят цих тваринок за 500-800 доларів. У розплідниках радять купувати тваринок обережно і тільки в перевірених продавців – так можна бути впевненим, що скунс буде контактним, і в нього не буде залоз, які виробляють специфічний запах.

У Києві є декілька розплідників, де розводять цих специфічних тваринок. Продавці описують скунсів, як грайливих та кмітливих тварин, що радо взаємодіють із господарями. До того ж, вони швидко привчаються до лотка, не роблять шкоди і досить дружні. Живуть у вольєрах (їх можна придбати разом із цуценятами), люблять гуляти на вулиці (треба брати на повідок), а на далеку відстань можуть подорожувати у спеціальних сумках-переносках – як звичайні коти.

Мода на скунсів: на онлайн-майданчиках цуценят продають по 800 доларів

Один з розплідників повідомляє про ризики від купівлі “несанкціонованих” скунсів: по-перше, тварин треба купувати від 1,5 до 3 місяців, інакше вони можуть бути менш контактними. По-друге, радять брати лише у спеціалізованих розплідниках, про які є добрі відгуки, і які обіцяють допомогу з утриманням тварин.

“Є розплідники, де можна замовити й придбати ручних малюків для домашнього тримання, вже з видаленими залозами. Не радимо купувати скунсів з рук, на ринках чи у магазинах. Це ризик, пов’язаний з вихованням та здоров’ям”, – кажуть у одному з розплідників.

При купівлі цуценят радять звертати увагу на такі елементи екстер’єру: зуби мають бути білими без нальоту, хутро – вилискувати, білі смуги не повинні мати жовтавого відтінку. Дорослих скунсів приручити значно складніше, аніж цуценят у віці 1,5-3 місяців, тож радять купувати саме таких тваринок. Кажуть: самці більш індивідуальні й самостійні, але гарніші за самиць. Також у розплідниках стверджують, що цуценята й дорослі тварини не мають неприємного запаху. Єдиний вийняток – коли самиця народжує: у кубельці буде стояти сморід. Саме тому тварин вирощують у спеціально пристосованих для цього приміщеннях.

Щоправда, ці тваринки досить вибагливі у їжі. Їхній раціон складається як з продуктів, що є в холодильнику (риба, яйця та курятина), так і з хробаків зоофобуса і мадагаскарських тарганів чи цвіркунів. Їдять також овочеве асорті та деякі молочні продукти. Ціни на цуценят скунсів у київських розплідниках починаються з 600 доларів США.

Ольга Степанова

Recent Posts

У Британії відбулася зустріч найнижчої та найвищої жінок у світі

Найвища та найнижча жінка світу зустрілися вперше у Лондоні. Йоті Амге з Індії та Румейса Геглі разом…

6 хв. ago

Якими корисними та бюджетними продуктами замінити дорогі: поради від фахівчині

Зима – період, коли харчування має бути особливо збалансованим та ситним. Фахівці радять їсти сезонні…

13 хв. ago

Хлопець прожив 30 днів на самоті в цілковитій темряві: що з ним сталося

Австралійський ютубер Norme, який нещодавно побив світовий рекорд за найдовшим часом без сну, тепер вважає, що…

25 хв. ago

Найдорожчий будинок у Канаді зрівняли із землею: як і чому так сталося

Тривалий час розкішний особняк у Торонто вважали найдорожчою нерухомістю Канади. Свого часу там зупинялися багато…

32 хв. ago

Швейцарія створила робота-змію для порятунку людей під завалами

Студенти Лабораторії автономних систем ETH Zurich у Швейцарії розробили гнучкого пошуково-рятувального робота під назвою RoBoa,…

36 хв. ago

Соціалка більше не буде як раніше: Рада ухвалила закон – до чого готуватися

Як стало відомо з повідомлення нардепа Гончаренко, що Рада в першому читанні проголосувала законопроєкт про модернізацію…

40 хв. ago