ПрАТ “АК “Київводоканал” замовляє питну воду в пляшках. Один цей факт ставить крапку в дискусії про якість водопровідної води у Києві: ще навесні Київводоканал заявляв, що пити її безпечно, а заяви про інше є “дискредитацією роботи підприємства”. Інформатор розшукав тендер на постачання одразу 1932 бутлів з доочищеною питною водою: те, що працівники підприємства не бажають пити власноруч очищену воду, власне, є найкращим підтвердженням її високої якості.
Договір на постачання 1932 бутлів з доочищеною питною водою ПрАТ “АК “Київводоканал” був укладений ще на початку липня 2024 року. Переможцем конкурсу стало ТОВ “Росяна”, а ціна угоди склала 26,3 тис грн. Фахівці з очистки питної води Києва піклуються про здоров’я: від постачальника вони зажадали сертифікат якості заводу-виробника, сертифікат відповідності, а також висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Зрештою, постачальник поставить підприємству 72 великих бутлі води “Росяна” на 18,9 л для кулерів (загалом 1,3 тони води) та ще 1860 пляшок по 0,5 л – для особистого споживання (це ще 930 л води). Усю воду постачальник мав доставити на склад Київводоканалу по вул. Пухівській, 1г.
Зазначимо, що постачання води співробітникам Київводоканалу є яскравим підтвердженням “високої якості” питної води, яку постачає сам водоканал киянам. Ще у квітні 2024 року опозиційний депутат Київради Андрій Вітренко зробив заяву про небезпеку від води з-під кранів – він стверджував, що аварійність водопровідних мереж столиці становить 80% через неякісну роботу ПрАТ “Київводоканал”. Депутат уточнив, що, згідно з однією з директив ЄС, у столицях держав, що претендують на членство, вода у водопроводах має бути придатною для пиття.
Своєю чергою, ПрАТ “АК “Київводоканал” тоді зробив заяву: інформація про те, що водопровідну воду у столиці нібито пити небезпечно, “не відповідає дійсності”, вона “не відповідає дійсності”, “є перекрученням фактів і маніпуляцією”, та взагалі – дискредитує роботу водоканалу. А якість води, додали на підприємстві, попри хронічне недофінансування, забезпечується на високому рівні, ще й контролюється на всіх етапах підготовки.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…