У Японії, в аеропорту Міядзакі, скасовано понад 80 рейсів через вибух на рульовій доріжці американської бомби часів Другої світової війни. Як пише The Washington Times, бомба, що колись не розірвалася та була похована в японському аеропорту, вибухнула в середу, 2 жовтня.
Зазначається, що внаслідок вибуху в аеропорту Міядзакі на південному заході Японії утворилася велика вирва на руліжній доріжці, що призвело до скасування польотів.
Чиновники Міністерства земель і транспорту Японії заявили, що під час вибуху поблизу літаків не було, тому обійшлося без постраждалих.
Розслідування підтвердило, що вибух спричинено 500-фунтовою американською бомбою, і жодної подальшої небезпеки немає. Наразі фахівці з’ясовують, що саме спричинило раптову детонацію.
Відео, записане найближчою авіаційною школою, показало, як вибух викидає шматки асфальту в повітря, наче фонтан. На рульовій доріжці з’явилася вирва, діаметром близько 7 метрів та глибиною метр. Генеральний секретар кабінету міністрів Йосімаса Хаясі повідомив, що польоти планується поновити вранці у четвер.
Аеропорт Міядзакі збудований у 1943 році як колишній навчальний аеродром Імператорського флоту Японії, з якого деякі льотчики-камікадзе вилітали на завдання для здійснення атак, що завершувалися самогубством.
У цьому районі було виявлено кілька бомб, що не розірвалися, вони були скинуті американськими військовими в роки Другої світової війни. Сотні тонн снарядів тих часів залишаються похованими по всій Японії, їх іноді виявляють у ході будівельних робіт.
В Україні під час мобілізації та уточнення військово-облікових даних всі військовозобов’язані громадяни повинні пройти обов’язковий…
У четвер, 21 листопада, біткоїн перевищив позначку в 98 тисяч доларів. Криптовалюта досягала рекордного максимуму, тому що…
На окупованих територіях України загарбники проводять протиправні дії та змушують українців служити в армії РФ.…
Банан, приклеєний скотчем до стіни, продали на торгах одного з найбільших у світі аукціонних будинків…
Вибір Росії атакувати Дніпро міжконтинентальною балістичною ракетою може бути попередженням про те, що вона також…
У Китаї триває буріння однієї з найглибших свердловин світу — Shenditake 1, яка, за прогнозами,…