Американська асоціація серця нещодавно здивувала шанувальників Леді Гаги та Тейлор Свіфт несподіваним повідомленням: їхні пісні рекомендовані для серцево-легеневої реанімації (СЛР).
У пості на офіційній сторінці асоціації в Instagram йдеться про важливість підтримання стабільного ритму 100-120 ударів на хвилину під час проведення СЛР, і ці музичні композиції відповідають саме такому темпу.
До списку увійшла нова пісня Леді Гаги під назвою Disease, яка вийшла 25 жовтня. Цей трек присвячений силі кохання, здатному зцілювати, що робить його особливо символічним для ситуацій, коли йдеться про порятунок життя. Відповідний ритм композиції нагадує медичний темп компресій для СЛР, допомагаючи рятувальникам підтримувати стабільний темп.
Також у список потрапила пісня Who’s Afraid of Little Old Me Тейлор Свіфт, яка вийшла у квітні цього року. Натхненна атмосферою південної готики, ця пісня відображає історію подолання труднощів на шляху до слави та відображає внутрішню силу, що точно надихає не здаватися у критичні моменти.
Американська асоціація серця закликає використовувати музику як інструмент підтримки для тих, хто може опинитися в ситуації, коли потрібно надати допомогу. До рекомендованого списку також включені такі відомі хіти, як Take a Chance on Me гурту ABBA, Under Pressure від Queen і Rolling in the Deep Адель. Усі ці треки відповідають медичним стандартам частоти 100-120 ударів на хвилину, що є ідеальним темпом для натискання на грудну клітку під час СЛР.
Спецслужби Китаю виявили у прилеглих морських акваторіях іноземні шпигунські пристрої. Про це із посиланням на…
Загальновідомим є факт, що авто преміум-класу зазвичай мають завищені ціни. У багатьох випадках ви просто переплачуєте за…
Наступного, 2025 року, українцям доведеться розщедритися на опалення, газ та електроенергію. Олег Попенко, голова ГО…
Американська актриса, співачка та танцівниця Террі Гарр, відома своїми ролями в серіалі "Друзі" та комедії…
В Україні продовжує діяти воєнний стан і продовжують призивати військовозобов'язаних громадян на службу. Які категорії…
Нове дослідження показує, що мозок неймовірно швидко обробляє структуру написаних речень. Виявляється, людський мозок може розрізняти основні структури письма…