Спалювання калорій є важливою частиною процесу схуднення, поруч зі спортом, правильним харчуванням, здоровим сном та іншими факторами. Але скільки калорій потрібно спалювати щодня?
Справді, важливо звертати увагу на кількість калорій, які ви спалюєте за день, та на кількість їжі, яку ви споживаєте. Докладніше розповідає 24 Канал із посиланням на GQ.
Щоб схуднути – скільки калорій потрібно спалювати
Калорії – це не ворог, а одиниці енергії, які ви отримуєте з їжею та напоями. Є продукти, які дають більше, а є такі, що дають менше. Також треба враховувати поживні речовини, вітаміни або мінерали, які дає вам кожна їжа, бо не всі калорії однакові. Тобто 1000 калорій солодощів – це не те саме, що 1000 калорій овочів.
Саме тому важливо дотримуватися балансу.Якщо мета – схуднути, то потрібно намагатися спалювати більше калорій за день. Складність в тому, щоб визначити, скільки калорій потрібно спалювати, щоб не недоїдати й не переїдати.
Кількість калорій, яку ви повинні спалювати, може залежати від багатьох факторів, таких як вік, рівень фізичної активності за день і кількість калорій, яку ви споживаєте. Незмінне те, що вам потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте.
Точної кількості калорій, яку потрібно спалювати на день, нема. Звичайна порада – спалювати на 3500 калорій більше, ніж ви споживаєте, щоб схуднути на пів кілограма. Щоб досягти цього за тиждень, потрібно створити денний дефіцит у 500 калорій.
Крім того, слід передбачити час для відновлення і відпочинку, що допоможе вам продовжувати тренування на хорошому рівні, без травм і втоми. А щодо харчування, варто проконсультуватися з експертом та скласти план, який буде раціональним і не буде надто екстремальним.
У Печерському районі Києва водій легковика Toyota залишив свою машину прямо на зупинці громадського транспорту.…
Українцям складніше буде виходити на пенсію, а кількість громадян, які зможуть вийти на пенсію у…
Вже близько 65% українців, які виїхали з країни через вторгнення РФ, мають намір залишитися назавжди…
Влада Кіпру продовжує анулювати свої «золоті паспорти», які були видані іноземцям у рамках інвестиційної програми.…
В Україні від початку повномасштабного збройного російського вторгнення за станом здоров’я з військової служби у…
Більшість українських біженців у Німеччині передумали повертатися на батьківщину і вирішили облаштовуватися у ФРН. За…