Більшість чоловіків хочуть бути кращою версією себе, але велика кількість негативу навколо не дозволяє побачити світлу сторону речей. Для того, аби змінитися в кращу сторону та стати щасливими, потрібно більше часу приділяти собі та своєму оточенню. Письменниця зі ступенем бакалавра психології Маріеліса Рейес для порталу YourTango назвала 5 простих речей, яких зазвичай бракує у житті нещасним, злим чоловікам.
В більшості випадків наші друзі мають неабиякий вплив на нас. Якщо ви обираєте людей, які надихають і закликають вас зростати, ви збільшите свої шанси досягти своїх цілей. Однак є друзі, які навпаки “тягнуть вас на дно”. У такому випадку психологи радять відмовитися від цієї дружби та знайти нових людей, які спонукатимуть вас вийти за межі вашої зони комфорту.
Якщо ви хочете стати щасливішими, вам потрібно почати вести щоденник або ж відвідувати психологів. Зазначається, що більшість чоловіків сприймають лікування як ознаку слабкості. Це суперечить їхнім викривленим поглядам на мужність, тому чоловіки рідше, ніж жінки, звертаються за професійною допомогою.
За даними Медичного центру Університету Рочестера, ведення щоденника може допомогти:
Якщо ви не знаєте, як почати вести щоденник, просто виділіть кілька хвилин дня, щоб записати свої внутрішні думки, радять фахівці.
Досить часто тригери гніву, травми та невпевненості є у соціальних мережах. Куди не глянь, скрізь є блогер, який говорить чоловікам, якими вони повинні бути та що вони повинні робити, інакше будуть “недостатньо чоловічими”.
Для цього, чоловікам радять скороти час проведення у соціальних мережах.
Майже завжди чоловіки вважають, що ділитися своїми переживаннями та проблемами зі своїми друзями дуже “по дівчачому”, але насправді, підтримка близьких людей дуже важлива.
Остання річ, яка робить людей нещасними, це слабка система переконань. Повертаючись до соціальних медіа, чоловіки (і жінки) намагаються прийняти особистість незнайомця або стереотип, який, на їх думку, повинен відповідати. Вони зроблять усе, що в їхніх силах, щоб втілити цю єдину “чоловічу фігуру”, не усвідомлюючи, що це насправді завдає їм болю. Потрібно бути собою та чітко розуміти, що хочеш від життя, а не рівнятись на когось та переймати чиюсь поведінку.
У 2025 році не всі доходи підлягають обов’язковому декларуванню. Законом визначено суми та обставини, за…
В Україні використання карт для фінансових операцій та обміну подарунками є дуже популярною практикою. З…
Військовозобов'язані українці, які порушують мобілізаційне законодавство, можуть бути притягнуті як до адміністративної, так і кримінальної…
Водоканали України на межі колапсу – борги за електроенергію становлять 11,5 мільярда гривень. Про це повідомив голова Союзу…
В Україні станом на 1 січня 2025 року налічувалося 10,3 мільйона українців, які отримують пенсії,…
Незвично холодний травень цього року добряче нашкодив українським фермерам. Аграрії скаржаться, що через нічні заморозки вже…