Деякі люди, здається, просто мають кращий сон. Вони лягають у ліжко, закривають очі, а наступної миті вже солодко соплять. Втім, можливо, все це через кілька неочевидних звичок, яких вони дотримуються?
Хороший, якісний нічний сон – це те, що нам усім просто необхідне для того, аби добре почуватися вдень, повідомляє Real Simpe. Втім, іноді досягти його не так просто – на щастя, кілька простих звичок можуть у цьому допомогти.
Звісно, важко дотримуватися одного розпорядку дня постійно, але бажано мати однаковий час, коли ви не тільки прокидаєтеся, але й лягаєте спати, переконаний доктор Майкл Бреус з The Sleep Doctor.
І, на жаль, не менш важливо підтримувати однаковий графік сну також і у вихідні, коли є бажання відіспатися довше чи пізніше лягти спати.
Денне світло – це ключовий елемент у регулюванні щоденного режиму сну. Фахівці закликають виходити на вулицю принаймні на пів години, аби отримати трохи природного освітлення. І якщо у вас є проблеми із засинанням, спробуйте годину побути на ранковому сонці та вимикати світло перед сном.
Фізична активність – це те, що корисне не тільки для вашого загального фізичного здоров’я, але й для сну. Особливо це допоможе, якщо ви тренуєтеся вранці. А ось влаштовувати заняття прямо перед сном не варто, адже це може тільки негативно вплинути на ваш відпочинок згодом.
Цикл сну – це справді цикл. І якщо ви маєте поганий сон, дрімота вдень, безперечно, допоможе вам трохи відновити сили. Та, на жаль, якщо ви заснете надто пізно вдень, вам буде важче заснути вночі, і так ви можете піддати себе ризику розвитку безсоння.
Якщо ви схильні прокидатися серед ночі, ви знаєте, що цифровий годинник може зіпсувати навіть ті дорогоцінні години сну, що у вас лишилися. Коли ви бачите, що зараз 04:30, ви можете почати відразу ж робити підрахунки, аби зрозуміти, скільки сну у вас ще залишилося.
Ця тривога не дасть вам поринути у якісний сон, тож краще відвернути циферблат, або ж прибрати його з поля зору.
Звісно, келих чи два вина можуть викликати заспокійливу сонливість, але щойно цей ефект зникне, ви можете прокинутися серед ночі у поту, відчуваючи спрагу чи головний біль. Алкоголь перед сном підступний, і він точно не принесе вам користь.
А ось кофеїн, який міститься не тільки у каві, але й в шоколаді, деяких чаях та газованих напоях, є стимулятором, який може залишатися у вашому організмі до восьми годин.
Президент України Володимир Зеленський за 14 днів, відведених Конституцією України, так і не підписав закон №9319 про…
З 2025 року ЗСУ впровадять оновлені правила контрактної служби, що забезпечують більш комплексний процес відбору…
Днями українське суспільство обурила новина про запровадження платних медичних послуг без направлення лікаря. Ексзаступниця міністра…
Дружина колишнього президента Сирії Башара Асада, Асма аль-Асад, звернулася до російського суду з проханням дозволити…
З 1 січня 2025 року Польща вводить нові правила для працевлаштування іноземців, які значно змінять…
Один з найбагатших людей планети Джеф Безос вирішив розкішно відзначити весілля, але не поспішає розкривати таємницю свята.…