Кожна людина хоче бути здоровою та щасливою, а ще мати можливість довго жити. “Столітні” люди дожили до своїх років через низку життєвих звичок. Вони віддавали переваги здоровому харчуванню та підтримували активний спосіб життя.
Лікар Мередіт Бок для Real Simple розповів, що майже кожна людина може збільшити тривалість та якість життя. Гени відіграють важливу роль в тому, скільки ми проживемо, втім нам треба дбати про тіло в молодому віці, щоб воно подбало про нас, коли ми постаріємо.
Експерти з довголіття ви виокремили кілька секретів довгого та здорового щасливого життя, тож радимо звернути на них увагу.
Відпочинок є дуже важливим та чи не основним компонентом довголіття. Виробіть собі ефективні гігієнічні звички сну: скоротіть час перед екраном та налаштуйте розслабляючу нічну рутину – прийміть ванну чи почитайте книгу. Спіть 8 годин щоночі.
Експерти кажуть, що знання позитивно впливають на когнітивну функцію, тому важливо постійно вчитися та дізнаватися щось нове. Виробіть собі звичку лягати спати розумнішими, ніж прокинулися.
Спілкування з друзями робить нас щасливими та здатне підтримати здоров’я. Заведіть корисні звички телефонуючи рідним щодня чи збирайтеся разом на вечерю, чи сніданок у вихідний день.
Звичайна медитація може вплинути на довголіття. Лікар Джеймі Габел каже, що медитація веде до зменшення стресу, тому її найкраще робити вранці або перед сном.
Вживання алкоголю може спричинити проблеми з пам’яттю та мисленням, тому постарайтеся обмежити його вживання, хоч іноді келих вина собі можна дозволити.
Приготування кави вдома – можливість зробити паузу в потоці буденних задач. Чи то навчання, чи то віддалена робота, чи просто хатні справи. З дріпами від Gemini це ще простіше. Декілька хвилин – і ти насолоджуєшся насиченим та збалансованим смаком 100% арабіки.
Середземноморська дієта, в яку входять фрукти, овочі, цільне зерно тощо здатна покращити здоров’я нашого мозку. Додавайте у свій раціон правильні продукти, щоб залишатися здоровими якомога довше.
Незалежно від віку, фізичні вправи повинні бути включені в щотижневий розпорядок дня. Лікар Мередіт Бок радить займатися спортом 30 хвилин на день. Навіть щоденна прогулянка матиме позитивний вплив на ваше життя.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…