Осінь – пора не лише красивих пейзажів, але й частої зміни настрою. Багато хто відчуває хандру і депресію.
Як швидко позбутися негативних емоцій за 5 кроків та покращити собі настрій, розповідає “Українській інтерес“.
Кольори мають важливий вплив на нашу свідомість. Тому осінь – час купити яскравий шалик, нову сумочку, веселу осінню курточку. Це не лише зробить ваш образ стильним, а й викличе у вас позитив. Додайте кольори у декор вдома – яскравий букет квітів, тарілку з фруктів “сонячних” кольорів (апельсин, яблуко, грейпфрут).
Ніщо не зрівняється з запахом вулиці після осінніх дощів. А як пахнуть ранки та вечори у вересні! Намагайтеся частіше гуляти на свіжому повітрі, зокрема у скверах та парках. В обідню перерву виходьте на прогулянку, а ще – йдіть пішки на роботу.
Психологи не рекомендують сідати на дієту восени, бо обмеження у “смачненькому” тільки погіршить ситуацію. Їжте повноцінно і намагайтеся дотримуватися правильного харчування.
Але, якщо вам захочеться з’їсти шоколадку або зефір – зробіть це. Водночас підтримуйте тонус м’язів за допомогою нескладних вправ або піших прогулянок. Спорт, до речі, допомагає побороти осінню хандру.
Осінь – це час для кави, какао, кіно, книжок, теплих зустрічей. Збирайте друзів та йдіть на пікнік або знайдіть у місті нову цікаву кав’ярню. Можна навіть зробити “кава-тур” по різних локаціях у місті. Найголовніше – отримувати позитивні емоції, спілкування з близькими та теплі обійми.
Займіться собою та власним тайм-менеджментом. Нехай кожна ваша хвилина буде зайнята, тоді часу на хандру точно не вистачить. Зробіть те, що ви давно відкладали. Напишіть книгу, запишіться на водійські або мовні курси, у спортзал.
Щоб слідкувати за досягненнями, заведіть окремий гарний блокнот. Хваліть себе за виконанні завдання і старайтеся не переносити їх “на завтра”.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…