Ви напевно чули стару приказку, яка закликала до пробудження на світанку: «Хто рано встає, тому Бог подає». Однак останні дослідження показали, що надто раннє пробудження може бути шкідливим для здоров'я.
Як повідомляє Sina , раннє піднесення не завжди приносить користь. У деяких випадках це може навіть спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям, особливо щодо роботи серця.
Вчені рекомендують не прокидатися раніше 6 ранку. Це тим, що з 3 до 5 ранку людський організм перебуває у глибокому сні. Пробудження у період може збільшити ризик розвитку ішемії серця і навіть інфаркту.
У момент світанку температура тіла та кров’яний тиск людини залишаються на низькому рівні, а кровообіг уповільнений. Різке пробудження у цей час може спровокувати серйозні порушення у роботі серцево-судинної системи, такі як інфаркт чи інсульт.
Дуже раннє піднесення може завдати шкоди здоров’ю людей усіх вікових категорій. Вчені попереджають, що регулярне пробудження до 6 ранку може порушити біоритми організму, викликати головний біль, запаморочення, погіршення пам’яті та концентрацію уваги, а також спровокувати проблеми зі шлунком та серцем.
Зима — це час зниження температур та чималої кількості свят, які нерідко відзначають з алкоголем.…
У 2026 році в Единбурзі офіційно запровадять туристичний податок, що стане першим таким випадком у Шотландії.…
Військовозобов'язані громадяни України, які раніше отримали статус обмежено придатних до військової служби, повинні самостійно пройти…
Шахраї часто використовують інсценування наїзду на пішохода, щоб змусити водіїв відкупитися і не ставати фігурантами…
Для багатьох українців, особливо у холодні місяці, платежі за газ та збори за доставку чинять…
З першого вересня 2025 року у вищих навчальних закладах розпочнеться базова загальновійськова підготовка. У Міноборони…