На Землі понад тиждень, з 14 по 21 квітня, лютує магнітна буря. Ще одна магнітна буря очікується у вівторок, 23 квітня, проте вона буде не сильною.
Про це свідчать дані додатку Мeteoagent. Геомагнітні бурі розподіляються за рівнем потужності, що визначається за допомогою К-індексу, який може коливатися від 2 до 9. Чим вище значення К-індексу, тим сильніше буря і її можливі наслідки, включаючи вплив на людей і техніку.
Так, протягом 16, 19 та 20 квітня сонячні збурення досягали 6 балів за К-індексом, що вважається сильною бурею.
У неділю, 21 квітня, та у вівторок, 23 квітня, передбачаються збурення на Сонці з К-індексом 4 бали – це магнітні бурі помірної сили. Більше магнітних бур у квітні не передбачається. Наступна значна магнітна буря очікується вже 12 травня.
Магнітні бурі можуть впливати на людину різними способами через збурення магнітного поля Землі, спричиненого сонячними спалахами.
Проте вплив цих бур на людину ще не повністю досліджений науковцями.
Основні можливі наслідки магнітних бур для людей включають:
Фізичні симптоми: Магнітні бурі можуть викликати головний біль, запаморочення, нудоту, слабкість, порушення сну, зміни апетиту, підвищення температури тіла та підвищений тиск.
Психологічний вплив: Деякі люди можуть відчувати психологічний стрес або збудження під час магнітних бур.
Вплив на емоційний стан: Люди можуть відчувати зміни в настрої, тривогу або роздратування під час активності магнітних бур.
Вплив на здоров’я серця: Існують деякі дослідження, які вказують на можливий зв’язок між магнітними бурями та погіршенням стану серця.
Вплив на сон: Магнітні бурі можуть призводити до порушень сну та нездатності до відпочинку.
Хоча деякі люди можуть відчувати цей вплив, більшість людей переносять магнітні бурі без значних наслідків для здоров’я.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…