Загальновідомо, що соціальні мережі вже не дуже добре впливають на наші почуття, самооцінку і сприйняття реальності. А постійне перебування в телефоні негативно впливає на продуктивність і ефективність, може порушити режим сну. Але, на думку експертів, залежність від технологій та екранів може спричинити й серйознішу проблему – розвиток цифрової деменції.
Цей термін запропонував нейробіолог Манфред Спітцер. Як повідомляє Psychology Today, вчений вважає, що цифрова деменція – це коли надмірне використання технологій, яке стосується не лише смартфонів, починає негативно впливати на когнітивні здібності. Це не деменція в прямому сенсі, але її називають так, тому що є деякі симптоми, схожі на симптоми цієї хвороби. Симптоми цієї хвороби: проблеми з пам’яттю, концентрацією уваги, зосередженістю та здатністю до навчання.
І ось на що слід звернути увагу: один із найяскравіших симптомів цифрової деменції пов’язаний з проблемами з пам’яттю.
Цифровій деменції можна запобігти, для цього необхідно боротися із залежністю від технологій та впроваджувати позитивні звички.
Автомобіль Bugatti W16 Mistral з відкритим верхом встановив новий рекорд швидкості для родстерів, розігнавшись до 453,91 км/год…
Що може бути кращим способом відсвяткувати чергову ядерну погрозу від Путіна, ніж придбати старий ядерний…
Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Росії, заявив, що застосування ядерної зброї Кремлем можливе лише…
Україна незабаром може реформувати свій підхід до мобілізації, відійшовши від спірних примусових практик, часто званих…
Якщо ви думали, що економіка Великої Британії має запас міцності, офіційні дані вам не сподобаються.…
Вечір п’ятниці, 22 листопада, не став спокійним для мешканців Києва та Київської області, — у…