Сильна магнітна буря накрила Землю на початку лютого, а наприкінці останнього зимового місяця варто чекати на нове збурення магнітного поля нашої планети.
Про це йдеться на порталі “Meteoagent”.
Так, небезпечними днями цього місяця стануть 23 й 24 лютого – саме в ці дні очікуються сильні магнітні бурі. Попередні магнітні бурі в лютому 2024-го були 4, 5 та 16 числа.
Магнітні бурі є порушенням геомагнітного поля нашої планети, та виникають внаслідок потоків заряджених частинок, викинутих Сонцем. Вони відбуваються переважно у високих, середніх і низьких широтах.
Магнітні бурі можуть тривати від трьох до п’яти днів та поділяються на фази:
Під впливом магнітних бур на Землі може відбуватися зміна тиску і температури повітря. Це відбувається через те, що корональна маса сонця проникає в атмосферу та взаємодіє з молекулами повітря, що може призводити до утворення полярних сяйв.
Відомо, що сильні магнітні бурі можуть впливати на самопочуття деяких людей, зокрема метеочутливих. Також виявлено, що погіршення самопочуття можуть відчути літні люди, вагітні та особи із хронічними захворюваннями.
Фахівці ж завжди радять звертати увагу на цей фактор та подбати про покращення самопочуття, якщо ви залежні від цього природного періодичного явища.
У періоди збурення магнітного поля Землі людям рекомендується збільшити фізичне навантаження та більше рухатися. Окрім цього, варто обмежити себе у споживанні шкідливої їжі, особливо надмірно смаженої, гострої, солоної чи солодкої. Фахівці також рекомендують відмовитися від кави, алкоголю, енергетичних напоїв. Натомість краще вживати більше фруктів, овочів, зелені та риби. Також важливо забезпечити достатнє споживання простої води – не менше 1,5 літра на день.
Крім цього, рекомендується регулярно провітрювати приміщення та намагатися більше гуляти на свіжому повітрі. Також важливо уникати нервового напруження і конфліктних ситуацій.
У дні магнітних бур особливо важливий повноцінний сон – він має тривати не менше семи годин. Встановлення режиму сну, коли людина лягає спати й прокидається в один і той же час, також може бути корисним.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…