Американські дослідники з Корнельського університету встановили, що якість нічного сну прямо впливає на відновлення пам'яті.
Раніше вважалося, що сон тільки заповнює енергію організму, проте нове дослідження, опубліковане в журналі Science , підкреслює його значущість та в інших аспектах.
Ці висновки були зроблені на основі експериментів з мишами, яким імплантували електроди в гіпокамп. Дослідження показало, що під час глибокого сну нейрони, які відповідають за формування спогадів, проходять процес “перезавантаження”. Це допомагає мозку засвоювати нову інформацію та зберігати вже існуючу після пробудження.
Вчені вважають, що їхня робота може сприяти розвитку методів покращення пам’яті, а також допомогти людям із хворобою Альцгеймера у підтримці когнітивних функцій.
Аналітики ЛУН та Work.ua дослідили, скільки середньостатистичний українець витрачає на оренду житла в різних містах.…
Міністерство оборони України продовжує модернізувати додаток "Резерв+", додаючи до нього нові можливості, що полегшують взаємодію…
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає небезпечною майбутню роль мільярдера Ілона Маска в адміністрації новообраного…
Використання Російською Федерацією ядерної зброї є малоймовірним, але можливим. Таку думку висловив у коментарі на YouTube-каналі LIGAnet…
Багатодітна родина із Набережних Челнів готова назвати свого п’ятнадцятого спадкоємця Орєшнік або Орєшніца – на…
Під виглядом "успіху" Укрнафти демонструються фактично результати роботи двох підприємств (Укрнафта і Укртатнафта) під управлінням…