Американські дослідники з Корнельського університету встановили, що якість нічного сну прямо впливає на відновлення пам'яті.
Раніше вважалося, що сон тільки заповнює енергію організму, проте нове дослідження, опубліковане в журналі Science , підкреслює його значущість та в інших аспектах.
Ці висновки були зроблені на основі експериментів з мишами, яким імплантували електроди в гіпокамп. Дослідження показало, що під час глибокого сну нейрони, які відповідають за формування спогадів, проходять процес “перезавантаження”. Це допомагає мозку засвоювати нову інформацію та зберігати вже існуючу після пробудження.
Вчені вважають, що їхня робота може сприяти розвитку методів покращення пам’яті, а також допомогти людям із хворобою Альцгеймера у підтримці когнітивних функцій.
У Дніпрі діти вирішили наслідувати тренди з мережі та налякати мешканців вибухами. Не зупинило їх…
Американський мільярдер і власник соціальної мережі Х Ілон Маск заявив, що блокування соціальної мережі TikTok у Сполучених…
У 2025 році пенсійна система України продовжує функціонувати за принципом індивідуального нарахування пенсійних виплат, що…
В умовах воєнного стану в Україні уряд робить кроки для захисту прав громадян, особливо тих, хто опинився…
Напередодні інавгурації Дональда Трампа було оприлюднено його новий офіційний портрет. І багатьом здалося, що на…
Начальник навчального центру професійної підготовки Управління державної охорони Максим Романчук дбає про безпеку перших осіб…