Сніданок — важливе приймання їжі, адже він допомагає значно знизити ризик серцевого нападу та розвиток діабету, а ще покращує концентрацію. Однак, щоб отримати максимум користі, потрібно їсти правильні продукти.
Дієтологиня Роксана Ехсані стверджує, що такі продукти — це не найкращий вибір для сніданку. Зокрема, в ковбасних виробах надто багато натрію, який може підвищити артеріальний тиск. Більше того, в них містяться ще й насичені жири, які мають шкідливий вплив на здоров’я серця та судин. Експертка підкреслює, що вживання обробленого м’яса пов’язане з ризиком розвитку раку та хронічних захворювань.
За словами ще однієї дієтологині Келлі Макгрейн, якщо ви почнете свій ранок з тарілки солодких пластівців, то надто швидко знову відчуєте голод. Пояснюється це досить просто — такі продукти виготовляють з рафінованого борошна, в якому дуже маленька кількість клітковини. А ще в пластівцях багато цукру і практично немає білків.
В них зазвичай міститься велика кількість цукру, а ось інші поживні речовини практично відсутні. Дієтологиня Меггі Михальчик стверджує, що їх краще замінити натуральною кавою, в яку можна додати трішки меду та мигдальне молоко. Також фахівці рекомендують відмовитися від магазинних соків, а вживати на сніданок лише свіжовичавлені. В перших дуже багато цукру, а це може бути небезпечно для вашого здоров’я.
Дієтолог Дон Джексон Блатнер стверджує, що пшеничний хліб, на відміну від цільнозернового, негативно впливає на рівень цукру в крові. Його споживання спочатку різко підвищує енергію, а потім так само швидко знижує. Якщо ви робите на сніданок тост з авокадо, обов’язково використовуйте цільнозерновий хліб. І не забувайте додати білок.
В такій випічці міститься багато калорій, а ще цукру і насичених жирів. Крім цього, в кексах практично немає білка, а тому вони не здатні забезпечити довготривале відчуття ситості.
У Верховну Раду України подали законопроєкт, який пропонує знизити верхню межу віку для мобілізації з…
Чого взимку бракує європейцям, так це тепла і сонця. Знайти їх можна, вирушивши у відпустку туди, де…
В Україні кількість злочинів з використанням вогнепальної зброї, вибухових речовин та боєприпасів за три роки…
Нові дослідження виявили максимальну тривалість людського життя та фактори, що на це впливають, пише Dailystar. Наразі…
В Україні 524 прокурори мають статус людей з інвалідністю. Про це повідомив Офіс генерального прокурора…
Мобілізаційні заходи в Україні тривають, однак протистояння між представниками ТЦК та військовозобов'язаними виникають все частіше.…