Таку білизну не можна носити жінкам після 50: будуть проблеми зі здоров’ям

З віком можуть змінюватися потреби організму й вимоги до одягу, який ви носите. Існує певна білизна, яку не можна носити жінкам після 50 років, щоб не мати проблем зі здоров’ям. Про що йдеться?

Коригувальну білизну, хоча вона й може додати впевненості в собі та допомагає створити бажаний образ, фахівці не рекомендують носити жінкам після 50 років. Експерти вважають, що трикотаж з “утягненням” у цьому віці може стати причиною кількох серйозних проблем зі здоров’ям.

Чому не можна носити коригувальна білизну після 50 років

  1. Подразнення шкіри — часто коригувальна білизну виготовляють з матеріалів, які погано пропускають повітря, що призводить до збільшення потовиділення й подразнення шкіри, а шкіра жінок після 50 років стає чутливішою через вікові зміни.
  2. Проблеми з сечовим міхуром — у деяких жінок після 50 років можуть виникати проблеми з сечовипусканням, а використання такої білизни лише погіршує ситуацію. На сечовий міхур чинитиметься більший тиск, який також викликає й неприємні відчуття.
  3. Посилення печії — у зрілому віці організм стає більш схильним до появи надлишку шлункової кислоти, а коригувальна білизна здавлює травний тракт, через що кислота потрапляє до стравохода і посилює печію навіть у тих жінок, які раніше не мали такої проблеми.
  4. Біль у спині — коригувальна білизна, особливо боді, які жінки носять впродовж усього дня, обмежує діапазон рухів, чим впливає на хребет. Це може викликати не просто дискомфорт, а навіть досить сильний біль у спині, адже йде неправильний розподіл навантаження на хребці та м’язи.
  5. Тиск на нерви — з віком жирові тканини можуть ставати тоншими, але саме вони є тими “подушечками”, які захищають нерви від тиску. Коли ви використовуєте коригувальну білизну, це може посилювати дискомфорт, з’являється поколювання й оніміння через тиск на нервові закінчення.

Звичайно, експерти стверджують, що не варто відмовлятися від коригувальної білизни повністю, але її потрібно носити зрідка. Для щоденного використання найкраще підшукати альтернативні варіанти, які підкреслять переваги фігури і не чинитимуть негативного впливу на здоров’я.

Якщо ж ви не можете повністю відмовитися від коригувальної білизни, варто обирати варіанти, які виготовлені з більш м’яких тканин, що “дихають”, не носити її постійно. Варто звернути увагу й на розмір білизни. Краще віддавати перевагу моделям, які не сильно стискають тіло, адже турбота про здоров’я повинна стояти на першому місці в будь-якому віці.

Ольга Степанова

Recent Posts

Не мають законної сили: через які повістки не зможуть покарати

В Україні триває процес загальної мобілізації, під час якого територіальні центри комплектування активно розсилають повістки…

3 хв. ago

На замітку господиням: 3 помилки, які зіпсують пасту карбонара

Під час приготування пасти карбонари чи болоньєзе можна допустити деякі помилки, які зіпсують смак страви.…

13 хв. ago

ЄС закликав виконати ордери на арешт Путіна

Євросоюз закликав усі держави, які ратифікували Римський статут, виконувати свої зобов'язання. Зокрема йдеться про арешт…

26 хв. ago

Чи може ТЦК передати повістку через родичів: юрист дав пояснення

Військовослужбовці ТЦК не можуть передати повістку військовозобов'язаному через родичів. Якщо це сталося, то документ не…

41 хв. ago

Експерти пояснили небажання Путіна оголошувати нову хвилю мобілізації

Росія наразі не планує оголошення нової хвилі мобілізації в короткостроковій або середньостроковій перспективі, оскільки президент…

41 хв. ago

Стало відомо, хто може отримати пенсію загиблого військового

Попри війну, українці продовжують отримувати пенсії та соціальні виплати. В Україні існує декілька видів пенсії,…

53 хв. ago