Незалежно від того, насолоджуєтеся ви чаєм із льодом чи гарячим чаєм – це надзвичайно корисний напій, який можна пити щодня. Але деякі сорти чаю є найкориснішими для щоденного вживання.
Як пише портал RealSimple, загалом існує два основних типи чаю – трав’яні чаї – це будь-які чаї, виготовлені з таких рослин, як фрукти, зерна, квіти, спеції, коріння та трави, і чаї, отримані з рослини Camellia sinensis, листя якої збирають і обробляють спеціальними способами для виробництва чорного, зеленого, білого чаю та чаю улун.
Ось десять найкращих для здоров’я чаїв, на які варто звернути увагу.
Одним із найпоширеніших сортів чаю є чорний чай, який має глибокий та інтенсивний смак, а також вищий вміст кофеїну порівняно з іншими видами. Також поліфенольні сполуки чорного чаю допомагають підтримувати здоров’я серця, позитивно впливаючи на артеріальний тиск і рівень холестерину. Вони також сприяють покращенню імунітету, кишечника, мозку та обміну речовин.
Куркумін у куркумі має протизапальну дію, а речовини, що містяться в імбирі, полегшують біль і покращують травлення.
Зелений чай містить менше кофеїну, ніж чорний чай, приблизно 30 мг на чашку. Крім привабливого смаку, зелений чай містить біоактивні сполуки, які допомагають зміцнити імунітет, здоров’я серця, кишечника та обмін речовин.
Лимон містить вітамін С, який допомагає боротися із запаленням і зміцнювати імунітет.
У ньому, як правило, приблизно на 15 відсотків менше кофеїну, ніж у зеленому чаї. Білий чай має багато тих самих сполук, що й чорний і зелений чай. Він також містить l-теанін – амінокислоту, яка підтримує когнітивні функції, а також імунітет і здоров’я серця. Встановлено, що білий чай потенційно допомагає загоєнню ран і здоров’ю шкіри.
Цей чай не містить кофеїну. Дослідження показали, що чай з гібіскусу підтримує здоров’я серця, регулюючи артеріальний тиск і рівень холестерину, а також допомагає стабілізувати цукор у крові.
Це чорний чай, приправлений олією бергамоту. Бергамот стимулює природне вироблення травних ферментів і розслаблює м’язи травного тракту, щоб полегшити спазми, гази або здуття живота.
Чаї з м’ятою діють як ноотропи, які допомагають покращити такі когнітивні функції, як пам’ять, концентрація та концентрація. Ці чаї без кофеїну також можуть допомогти полегшити здуття живота та інші проблеми з травленням, а також допомогти при кашлі та полегшенні інфекції носових пазух.
Чай улун, знаходиться десь між зеленим і чорним чаєм з точки зору вмісту кофеїну та міцності смаку. Однак він поєднує в собі користь для здоров’я обох різновидів, містячи велимку кількість сполук для підтримки серця, мозку, обміну речовин, кишечника та імунітету.
Ромашкою можна насолоджуватися в будь-який час доби, адже вона не містить речовин, які викликають сонливість або присипляють. Водночас такий чай підтримує травлення та заспокоює. Встановлено, що ромашка допомагає полегшити симптоми тривоги, а також має протизапальні, метаболічні та імунні властивості.
Автомобіль Bugatti W16 Mistral з відкритим верхом встановив новий рекорд швидкості для родстерів, розігнавшись до 453,91 км/год…
Що може бути кращим способом відсвяткувати чергову ядерну погрозу від Путіна, ніж придбати старий ядерний…
Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Росії, заявив, що застосування ядерної зброї Кремлем можливе лише…
Україна незабаром може реформувати свій підхід до мобілізації, відійшовши від спірних примусових практик, часто званих…
Якщо ви думали, що економіка Великої Британії має запас міцності, офіційні дані вам не сподобаються.…
Вечір п’ятниці, 22 листопада, не став спокійним для мешканців Києва та Київської області, — у…