Війна вплинула на ментальне здоров’я українців. Хронічна втома, тривожні розклади та депресія – лише невеликий перелік того, з чим довелося зіткнутися ледь не кожному. Це все сильно зменшує якість життя і навіть може стати причиною інших серйозних хвороб.
Коли варто звертатися по допомогу та як обрати “свого” психолога – читайте далі.
Вибираючи психолога, найважливіше, щоб вам було зручно з людиною і ви могли їй довіритися.
Освіта. Не бійтеся запитати вашого психолога про освіту, просіть показати диплом і сертифікати про підвищення кваліфікації.
Психолог базово повинен мати державну освіту рівня “бакалавр”, а додаткова освіта стане перевагою.
Соцмережі та відгуки. Соцмережі залишаються одним з найпотужніших інструментів сьогодення для отримання інформації. Крім того, там ви зможете побачити відгуки про фахівця.
Попросіть про пораду знайомих. Але важливо розуміти, що спеціаліст, який підійшов іншій людині, може не підійти саме вам.
Найкращим показником того, що ви знайшли свого психолога, є ваш стан під час зустрічей з ним. Якщо під час сесій у вас постійне відчуття ніяковості та осуду – це тривожний сигнал.
Причин звернення до психолога може бути чимало. Однак серед основних:
Ще одна з поширених причин на сьогодні – панічні атаки. Вони проявляються нападами задухи, порушенням серцевого ритму, ознобом, хвилями жару чи холоду.
Щоб допомогти клієнтові позбутися панічних атак, фахівець індивідуально підбирає психологічну методику залежно від причин симптомів.
17 січня в активній області 3964 стався потужний сонячний спалах магнітудою M7.4. Він почався о 13:24 UTC…
Експерти автомобільної індустрії назвали найкращі новинки 2025 року. Ці автомобілі з досить великого списку дійсно найкращі…
Компанія Дональда Трампа завершує роботу над пакетом жорстких указів з питань імміграції. Очікується, що їх…
Заступник начальника РТЦК та СП Лариса Козак нещодавно на прес-конференції наголосила на важливості виконання повістки…
Яйця – це найпоширеніший продукт для приготування сніданку. Додавши лише декілька інших інгредієнтів, або приготувавши яйця…
Сімейні медсестри надаватимуть комплексну медико-соціальну допомогу сімʼям з дітьми до чотирьох років безпосередньо в них…