Якісний сон потрібен нашому тілу для відпочинку та відновлення. Вчені також встановили, що більша кількість годин сну на вихідних може компенсувати недосипання упродовж тижня, тим самим попередити ризики виникнення хвороб серця й судин. Розповідаємо, посилаючись на матеріал “РБК-Україна”, скільки потрібно спати, щоб бути здоровими, і до чого призводить недосипання.
Науковці визначили кількість годин для сну, яка потрібна, щоб відновити сили організму. І заодно розвінчали найпопулярніший міф щодо цієї теми.
Національний центр серцево-судинних захворювань Китаю представив свої дослідження на засіданні Європейського товариства кардіологів. Експериментом було доведено, що людям в середньому потрібно близько семи-дев’яти годин сну на добу, щоб відновитися та набратися сил.
Тим самим науковці спростували твердження про те, що людям необхідно спати по вісім годин. Науковець Кевін Морган також зазначив, що ті люди, які досипають на вихідних, мають кращий стан здоров’я серцево-судинної системи.
Дослідження показало, що деяким людям достатньо спати 7 годин на добу, а деяким треба дев’ять і більше, щоб повністю відновити сили. Також науковці надали підтвердження факту користі компенсаційного сну у вихідні дні. У людей, які досипають на вихідні, практично не виявлено хвороб серця та судин. Тому вчені рекомендують усім, хто не висипається упродовж робочого тижня, надолужити кількість годин сну у вихідні.
Якщо спати менше семи годин на добу, в рази підвищується ризик розвитку ряду небезпечних захворювань. Зокрема:
Багаторічна суперечка про те, чи можна їсти їжу, яка впала на підлогу, якщо підняти її…
Едемський сад - міфологічне місце, де Адам і Єва колись блукали, доки історія зі змією та яблуком…
Кремлівському диктатору Володимиру Путіну найважливіше не гроші, а утримання влади, й це зараз для нього…
В Україні до 1 липня податкова служба розішле повідомлення про сплату податку на нерухомість. Він…
Попри оголошення загальної мобілізації в Україні, низка категорій чоловіків все ще має можливість виїхати за…
В Україні побутових споживачів газу почали масово перевіряти на предмет порушень, які стосуються самовільного втручання…