Глобальне дослідження виявило, що лише 14% дітей віком від 3 до 4 років дотримуються рекомендацій ВООЗ щодо фізичної активності, сну та екранного часу. В дослідженні, яке провів Університет Вуллонгонга, взяли участь понад 7 тисяч дітей із 33 країн.
Результати свідчать про те, що більшість дітей не мають достатньо фізичних навантажень, витрачають забагато часу на гаджети та не отримують належного сну. Про це пише видання Medical Xpress.
Згідно з рекомендаціями ВООЗ, діти цього віку мають щодня проводити 180 хвилин у русі, використовувати гаджети не більше години та спати від 10 до 13 годин. Проте більшість дітей у світі не відповідають цим нормам, що може призвести до проблем із фізичним, розумовим і емоційним розвитком.
Дослідження також показало, що діти в країнах із низьким рівнем доходу краще дотримуються рекомендацій, ніж діти з країн із високим рівнем доходу. Найвищий рівень дотримання стандартів зафіксовано в африканських країнах, а найнижчий — в Америці.
Експерти наголошують на важливості створення середовища, яке сприятиме фізичній активності та здоровому сну. Це завдання потребує зусиль як батьків, так і політиків, щоб змінити небезпечні тенденції і покращити здоров’я дітей у майбутньому.
Тимчасова слідча комісія з питань порушення законодавства в Міноборони та ЗСУ рік вивчала ситуацію у…
Ви думаєте, що листопад — це час для гарячого чаю та затишних пледів? А ось…
Ситуація з обстрілами та пошкодженнями АЕС в Україні викликає занепокоєння. Так, під час ворожих обстрілів…
Після удару балістичною ракетою по Україні, росіяни почали поширювати карту на якій позначили європейські міста…
Серед частини британського суспільства розростається невдоволення після того, як з'ясувалося, у що обійшлася коронація короля Чарльза…
В Україні триває війна і питання посилення мобілізації виникає повсякчас. По нестачу бійців говорять військові,…