Австралійські вчені встановили, що перегляд відео в TikTok може сприяти розвитку розладу харчової поведінки в жінок. Для негативного впливу достатньо лише кількох хвилин у стрічці рекомендацій. Дослідження опубліковано в журналі Plos One.
Фахівці Університету Чарльза Стерта в Австралії виявили, що короткі сесії перегляду відео в TikTok можуть формувати у жінок негативне ставлення до свого тіла. Жінки, які проводять значний час у застосунку, нерідко відчувають посилення незадоволеності своєю зовнішністю, особливо якщо стикаються з контентом на тему схуднення.
Під час експерименту вчені залучили 273 жінки віком від 18 до 28 років. Учасниць розділили на дві групи. Перша група дивилася відео з тренуваннями і порадами щодо зниження ваги, тоді як друга група переглядала нейтральні ролики про природу, кулінарію і тварин. Кожен сеанс тривав близько семи-восьми хвилин.
Результати показали, що в обох групах жінки відзначали погіршення сприйняття свого тіла. Особливо сильний негативний вплив спостерігався в учасниць, яким показували контент, спрямований на популяризацію анорексії.
Вчені пропонують впровадити додаткові обмеження на контент у TikTok, пов’язаний з анорексією, вважаючи, що такі заходи допоможуть зменшити ризик розвитку розладів харчової поведінки у користувачок. Незважаючи на існуючу заборону на пошук відео за хештегом “#анорексія”, користувачі продовжують знаходити способи обходу цих обмежень.
Цього року було кілька серйозних провалів Сил оборони на фронті, до яких військовий оглядач групи…
Мрієте про струнку фігуру, але вага не зменшується? Якщо дотримуєтеся дієт, займаєтеся спортом, а стрілка…
Українські чиновники та бізнесмени активно вигадують способи переконати обраного президента США Дональда Трампа у тому, що сильна…
Вчені NASA, які проводили дослідження крижаних щитів Гренландії, виявили «місто під кригою», яке було збудовано…
Західні країни довгий час вважали за якість ключовим параметром при створенні військової техніки та підготовці…
Новообраний голова Білого дому Дональд Трамп має намір запровадити високі мита на імпорт із Мексики та Канади.…