Інтервальна ходьба для схуднення: як спалити зайві калорії

Якщо ви бажаєте підвищити інтенсивність своїх щоденних прогулянок, інтервальна ходьба може стати ідеальним рішенням. Ця методика тренувань допоможе позбутися зайвих кілограмів і наблизити вас до фігури мрії.

Інтервальна ходьба урізноманітнює ваші тренування та допомагає ефективніше спалювати калорії. Чергуючи періоди інтенсивної ходьби з більш повільними прогулянковими темпами, ви спалюєте більше калорій. Видання eatthis.com розповідає про всі нюанси інтервальної ходьби для схуднення.

“Інтервальна ходьба – це методика, яка передбачає чергування коротких швидкісних відрізків з повільнішими періодами ходьби. Наприклад, ви можете рухатися швидким темпом протягом 30 секунд, майже досягаючи швидкості бігу, а потім знижувати темп на наступні 30 секунд”, – пояснює Джордан Фернандес, сертифікований тренер.

Зазвичай тривалість таких інтервалів може варіюватися від 10 секунд до однієї хвилини.

Інтервальна ходьба може значно посилити ваші зусилля в боротьбі з зайвою вагою завдяки додатковим калоріям, які ви спалюєте під час тренування. Це полегшує досягнення необхідного калорійного дефіциту, який є важливим для зниження ваги.

“Інтервали мають додаткові переваги перед рівномірною ходьбою, оскільки вони сприяють підвищенню метаболізму після завершення тренування. Таким чином, ви продовжуєте спалювати калорії не лише під час занять, а й протягом наступних 24 годин”, – зазначає Фернандес.

Щоб включити інтервальну ходьбу у свій план для схуднення, Фернандес радить робити це 4-5 разів на тиждень, починаючи з 20-30 хвилин тренування.

“Розпочніть з 5-хвилинної розминки, після чого чергуйте 30 секунд швидкої ходьби з 30 секундами легкого темпу. Зробіть загалом 10 циклів. Закінчіть тренування п’ятьма хвилинами неквапливої ходьби. Поступово збільшуйте кількість інтервалів у міру покращення фізичної форми або якщо бажаєте спалити більше калорій”, – пояснює Фернандес.

При цьому важливо не компенсувати спалені калорії переїданням, інакше всі ваші зусилля будуть марними. “Це стосується будь-якої програми тренувань для схуднення”, – додає Фернандес.

Інтервальна ходьба може бути більш ефективною для тих, хто хоче схуднути завдяки інтенсивному спалюванню калорій. “Проте, різниця може бути не дуже значною. Коли йдеться про загальні витрати енергії за день, найважливішим є вибір тієї форми вправ, яку ви зможете регулярно виконувати. Постійність важливіша за інтенсивність”, – зазначає Фернандес.

Також є ризик переїдання після тренувань, яке компенсує всі зусилля.

“30 хвилин інтервальної ходьби спалює від 200 до 300 калорій, плюс ще від 50 до 100 калорій протягом наступних 24 годин, в залежності від інтенсивності тренування. Зрештою, не так важливо, яку саме форму фізичних вправ ви оберете, важливо не з’їдати більше їжі після цього. Насправді, ви можете досягти схожих результатів, просто зменшивши кількість споживаних калорій, навіть без фізичних вправ. Але завдяки тренуванням ви дозволите собі трохи більше їсти, що знижує відчуття обмеження, яке часто супроводжує дієти”, – підсумовує Фернандес.

Коломієць Надія

Recent Posts

В Україні реформують роботу МСЕК: міністр охорони здоровʼя зробив заяву

В Україні планують реформувати роботу медико-соціальних експертних комісій (МСЕК). Зміни торкнуться, зокрема, медичної та соціальної…

9 хв. ago

Кому на 800, а кому і на 1400 грн: нардеп детально розписав, як тепер підвищаться податки для кожного українця

Народний депутат докладно розписав про те, кому і скільки доведеться заплатити податку . Комусь 800 гривень, а…

18 хв. ago

Медики б’ють на сполох через дітей: на що звернути увагу

Глобальне дослідження виявило, що лише 14% дітей віком від 3 до 4 років дотримуються рекомендацій…

27 хв. ago

В окупованій Феодосії четверту добу триває пожежа на нафтобазі

У Феодосії на нафтовому терміналі вже четверту добу триває пожежа. Ввечері 10 жовтня там знов вибухнула одна…

37 хв. ago

Як прати джинси, аби вони не псувалися: експерти поділилися дієвою порадою

Попри те, що у світі існує безліч речей, більшість людей надає перевагу джинсам, адже цей одяг…

46 хв. ago

Повістки поштою: що загрожує чоловікам, які не з’явилися у ТЦК після отримання виклику

Наразі в Україні існує декілька видів оповіщення військовозобов'язаних громадян за допомогою поштового зв'язку. Про це "Главреду" розповів керівник…

1 годину ago