Ніжні та солодкі банани є улюбленими фруктами багатьох людей. Однак корисними їх назвати не можна, а при переїданні можуть виникнути неприємні наслідки. Ми розібралися, чому не можна їсти банани щодня і для кого фрукти можуть бути шкідливими. Про те, чим шкідливі банани, попередили на сайті The Health Site.
Банан – один із найкалорійніших фруктів. Одна штука містить приблизно 100 кілокалорій. Людям, які хочуть скинути зайву вагу, захоплюватися цими тропічними ласощами не варто. Висока калорійність є причиною, чому не можна їсти банани ввечері, – організм не встигне “спалити” з’їдене до сну.
При високій калорійності банани мають вельми бідний поживний склад. Вони не повністю позбавлені вітамінів, але насичених жирних кислот і корисних практично не містять. Вживаючи банани, ви отримуєте багато калорій і мало користі.
Через високий вміст крохмалю фрукти можуть спричиняти запори і метеоризм. Особливо небезпечні в цьому плані недозрілі плоди.
Занадто часте вживання бананів негативно впливає на травлення. М’якоть цих фруктів у великій кількості спричиняє спазми в животі, здуття, відчуття тяжкості в шлунку.
2-3 плоди – ось скільки бананів можна їсти на день без шкоди для здоров’я. А тим, хто худне, можна не більше 1 фрукта.
Банани містять триптофан – амінокислоту, яка є дуже корисною і важливою для організму загалом, але може посилювати відчуття сонливості. Тому на роботу брати цей фрукт для перекусу не варто.
До тих, кому не можна їсти банани надто часто, належать люди з уразливими зубами. Цей фрукт містить багато цукрів, які можуть нашкодити зубній емалі.
Американська асоціація здоров’я серця пояснила, у чому шкода бананів для людей із захворюваннями серцево-судинної системи. Загальновідомо, що в цих фруктах дуже багато калію. Однак надлишок калію небезпечний під час прийому ліків від високого кров’яного тиску та серцевої недостатності.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…