Студенти медичних спеціальностей мають отримувати базову вищу освіту у класичних ЗВО. А після цього навчатись на потужних медичних факультетах. Про це заявив заступник міністра освіти та науки України Михайло, ділиться портал Стіна.
При цьому він порівняв ситуацію у країнах Європи та України.
Вінницький заявив, що в Європі є лише чотири медичні університети, а в Україні – 15. На його думку, згодом у медичних спільнотах з’явиться розуміння, що модель медінституту чи медфакультету у класичному виші більш конкурентна, ніж у окремому навчальному закладі.
«У нас немає якихось короткострокових планів щодо того, що заклади медичної освіти мають раптово стати частиною якихось класичних університетів. Ми прийдемо до еволюційного способу», – наголосив чиновник.
І додав, що таку ідею не впроваджуватимуть силою найближчим часом. Проте спеціалізовані медичні заклади вищої освіти – це радянський рудимент.
«Нам було б корисніше для якості, щоб ми мали потужні медичні факультети в межах класичних університетів.
Це тому, що 18-20-річна молода людина може більше скористатися великим вибором предметів, які може надати класичний університет. А потім далі звужувати свою діяльність у медичному факультеті та практично навчатися», – переконаний Вінницький.
Як повідомляють російські медіа, з 10 до 16 грудня індекс споживчих цін додав ще 0,35%,…
Кава є одним з найпопулярніших напоїв у світі, і багато людей не уявляють свого ранку…
В Україні у разі, якщо вдасться ухвалити розроблену Мінсоцом пенсійну реформу, вже з наступного року кардинально змінять…
Минулого року, за оцінками ООН, Індія обігнала Китай і стала найбільш густонаселеною країною світу. Можна було б…
В Україні можуть не приймати долари в обмінниках та касах банків, якщо вони мають ознаки значного зносу.…
Голова Громадської ради при Київській міській державній адміністрації Геннадій Кривошея заявив, що бюджет Києва потенційно…