Науковці створили лазерну камеру, яка може зчитувати серцебиття людини на відстані та розпізнавати серцево-судинні хвороби.
Винахід для моніторингу використовує штучний інтелект і квантові технології.
Професор Даніель Фаччіо з Центру перспективних досліджень університету Глазго каже – лазерні кардіомонітори можна встановити у торгових центрах чи вдома. Так люди швидко отримуватимуть інформацію про їхнє серцебиття.
Винахідники припускають, що в майбутньому лазерна камера замінить стетоскопи.
За допомогою високошвидкісних камер і лазерного променя система здатна помітити розширення та звуження шкіри горла, пов’язані із серцевою діяльністю.
Штучний інтелект фільтрує всі інші рухи й шуми, тож точно визначає серцебиття людини.
Професор Даніель Фаччіо наголосив, що система помічає зміни в частоті серцевих скорочень. Це робить її цінною для виявлення ризиків і визначення дефектів серця.
Стартап-компанія LightHearted AI, створена командою Фаччіо, вже шукає фінансовий капітал для розширення розробки технології.
Вчені сподіваються, що вже наступного року їхня лазерна камера буде широко використовуватися навіть поза межами лікарень.
Вечір п’ятниці, 22 листопада, не став спокійним для мешканців Києва та Київської області, — у…
Субсидії в Україні призначені для тих домогосподарств, які мають труднощі з оплатою житлово-комунальних послуг. Однак…
Президент Франції Еммануель Макрон назвав лідерів Гаїті "ідіотами". Наразі між країнами виник скандал. Про це…
Найбагатша людина у світі в п'ятницю стала ще багатшою: статки Маска досягли рекордних $347,8 мільярдів.…
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…