Науковці створили лазерну камеру, яка може зчитувати серцебиття людини на відстані та розпізнавати серцево-судинні хвороби.
Винахід для моніторингу використовує штучний інтелект і квантові технології.
Професор Даніель Фаччіо з Центру перспективних досліджень університету Глазго каже – лазерні кардіомонітори можна встановити у торгових центрах чи вдома. Так люди швидко отримуватимуть інформацію про їхнє серцебиття.
Винахідники припускають, що в майбутньому лазерна камера замінить стетоскопи.
За допомогою високошвидкісних камер і лазерного променя система здатна помітити розширення та звуження шкіри горла, пов’язані із серцевою діяльністю.
Штучний інтелект фільтрує всі інші рухи й шуми, тож точно визначає серцебиття людини.
Професор Даніель Фаччіо наголосив, що система помічає зміни в частоті серцевих скорочень. Це робить її цінною для виявлення ризиків і визначення дефектів серця.
Стартап-компанія LightHearted AI, створена командою Фаччіо, вже шукає фінансовий капітал для розширення розробки технології.
Вчені сподіваються, що вже наступного року їхня лазерна камера буде широко використовуватися навіть поза межами лікарень.
Починаючи з 19 травня, Україна ввела оновлену систему технічного огляду, яка торкнеться всіх типів транспортних…
Через проблеми з наповненням бюджету пересічних українців можуть зобов'язати сплачувати податки навіть з переказів на картки та продаж…
З метою коригування вартості комунальних послуг в Україні відновлять тарифи на вивезення сміття з 1…
Гламурна ніч в одному з престижних нічних клубів Житомира набула «несподіваного» обігу 18 травня, коли…
У порівнянні з минулим роком попит на оренду квартир у західних областях України зменшується, тоді…
Платіжна дисципліна населення знизилася, тож рівень заборгованості за житлово-комунальні послуги зростає. За невчасну оплату споживачам…