Ви будете здивовані. Названо 5 найгірших для здоров’я сніданків

Ви коли-небудь замислювалися, чи насичує вас ваш сніданок надовго? Чи є він поживним і корисним для організму? Сніданок має багато переваг. Дослідження показало, що ті, хто їв його сім разів на тиждень, мали менший ризик серцевих захворювань, діабету та ожиріння.

Які сніданки краще не їсти, розповідає  Daily Express.

Які 5 сніданків – не найкращий вибір?

Зареєстрований дієтолог і автор книги “Як не їсти ультраоброблені продукти Нікола Ладлам-Рейн назвав 5 сніданків, які не принесуть організму жодної користі.

Круасан з джемом

Якщо круасан з маслом є вашою щоденною ранковою звичкою, варто це передивитись.

Ця комбінація складається здебільшого з рафінованих вуглеводів із додаванням цукру та не містить багато білка чи клітковини.

Білок є головним, коли мова заходить про керування вашим апетитом і прискорення метаболізму. Саме він дозволяє вам утримувати більше м’язів та не дозволяє жиру утворюватися.

Це називається термічним ефектом, і дослідження показали, що білок справляється з ним набагато краще, ніж жир або вуглеводи. Так, близько 25% калорій білка йде на перетравлення, засвоєння та збереження поживних речовин з їжі.

Звичайний круасан також містить велику кількість насичених жирів, надмірна кількість яких може підвищити рівень поганого холестерину.

Дієтолог пропонує замінити солодкий круасан на сир і помідор на тості або міні-круасан із фруктовим салатом і йогуртом із насінням.

Просто кава

Нікола каже, що хоча чорна кава має низький вміст калорій і забезпечує швидкий заряд енергії завдяки кофеїну, “напій по собі не містить важливих поживних речовин”.

Вживання кави натщесерце також може дратувати слизову оболонку шлунка, потенційно призводячи до кислотного рефлюксу або дискомфорту.

Латте або капучіно навряд чи буде достатньо для заміни їжі. Ви залишитеся голодними і незабаром знову захочете їсти.

Підсолоджена кава, як-от ароматизоване латте, може мати значний вміст цукру та калорій, не забезпечуючи тривалого відчуття ситості чи живлення.

“Це може призвести до швидкого стрибка та подальшого падіння рівня цукру в крові, через що незабаром ви відчуєте втому або голод”, – каже Нікола.

Бутерброд з беконом

Вживання занадто великої кількості обробленого м’яса, наприклад бекону чи сосисок, ймовірно, підвищує ризик раку кишківника та підвищує ризик високого кров’яного тиску через високий рівень солі.

Замість бекону дієтолог пропонує більш пісні варіанти, такі як яйця або копчений лосось. Поєднуйте з овочами та цільнозерновим хлібом, щоб додати клітковини та поживних речовин.

Солодкі пластівці

Солодкі пластівці, такі як глазуровані або шоколадні варіанти, слід їсти лише зрідка.

Надмірне споживання цукру пов’язують із збільшенням ваги, діабетом 2 типу та хворобами серця.

“Вибирайте крупи з високим вмістом клітковини та низьким вмістом цукру, такі як вівсяна каша, висівкові пластівці, подрібнена пшениця або мюслі без додавання цукру. Вони забезпечують повільне вивільнення енергії, а клітковина підтримує травлення”, – повідомив фахівець.

Шматочок фрукта

Фрукти містять багато поживних речовин, але це перш за все джерело вуглеводів, але можуть призвести до швидкого сплеску енергії, залишаючи вас голодними невдовзі, якщо їх їсти окремо.

Замість цього поєднуйте ваші улюблені страви – яблука, груші, ягоди чи цитрусові – з білками та жирами.

Додайте горіхи, насіння або горіхове масло – змішайте з грецьким йогуртом чи сиром або змішайте в смузі з молоком та авокадо.

Ковальчук Світлана

Recent Posts

В Росії знайшли пророцтво Жиріновського на 2025 рік: про що воно

Заступник голови Державної думи країни-агресора Росії Борис Чернишов заявив, що в нотатках Володимира Жиріновського знайшов…

1 хв. ago

Священник назвав метод, як ТЦК краще ловити ухилянтів: молитися святому, який допомагав знайти рабів і слуг

Священник ПЦУ Ярослав Ясенець заявив, що молитва святому Іоанну Воїну допоможе ТЦК у кращому пошуку…

8 хв. ago

Українцям виплатять від 20 до 100 тисяч гривень: як отримати потужну підтримку

У 2025 році деякі українці мають можливість отримати додаткову фінансову підтримку після народження дитини. Про…

17 хв. ago

Живе у глибинці Росії та працює охоронцем: як виглядає рідний брат головкома ЗСУ Сирського

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський народився у російському селі у Володимирській області. Проте більша частина його…

26 хв. ago

У січні мобілізація їх не торкнеться: ким взимку не зацікавиться ТЦК

В Україні триває мобілізація через повномасштабну війну, але деякі категорії чоловіків можуть отримати бронь від…

34 хв. ago

Зеленського розкритикували за обговорення миру зі всім, крім українців: деталі

Президент України Володимир Зеленський передусім повинен обговорювати питання переговорів із Росією з українським народом, а…

45 хв. ago