Іванка Трамп, 43-річна мати чотирьох дітей, є прикладом того, як можна зберегти стрункість та підтягнутість, попри постійні стреси та популярність. Вона здобула свою форму завдячуючи не лише грошам, а й завдяки розумному підходу до власного здоров’я.
Зокрема, одним із важливіших її кроків стало звернення до тренера з охорони здоров’я Марії Марлоу, яка навчила Іванку правильно вибирати продукти та уникати шкідливих дієтичних міфів. Які практичні поради для покращення здоров’я Іванки Трамп, можуть бути корисні саме вам, розповіли в Eat This, Not That.
Планування та конкретні цілі
Щоб досягти успіху у втраті ваги, важливо мати чіткий та зрозумілий план дій. Наприклад, поставте мету скинути 2,5 кг за три тижні, визначте, що і коли будете їсти, та залучіть друга для підтримки. Це допоможе вам залишатись на правильному шляху.
Баланс овочів у раціоні
Щоб схуднути та покращити здоров’я, варто збільшити кількість овочів у раціоні, додаючи їх до кожного прийому їжі. Намагайтесь, щоб половина вашої тарілки була заповнена овочами. Однак, якщо ви не любите капусту чи гриби, знайдіть рецепти зелених смузі, які вам сподобаються.
Оптимальне зволоження
Пийте більше води, щоб зменшити здуття, підвищити енергію та контролювати апетит. Якщо звична вода здається вам нудною, спробуйте додати в неї скибочки лимона та апельсина. Антиоксиданти в цитрусових допоможуть активізувати кишечник та зроблять воду смачнішою.
Зменшення вживання цукру
Зменште споживання цукру, адже він може спричиняти хронічні захворювання, такі як діабет та серцеві хвороби. Крім того, перевіряйте етикетки, щоб уникнути прихованих форм цукру, таких як сиропи або інші інгредієнти. Якщо на етикетці є кілька видів цукру, подумайте двічі перед тим, як додавати цей продукт до свого раціону.
Організація кухні
Зберігайте здорову їжу на середніх полицях холодильника, щоб вона була перед очима і ви частіше її обиратимете. Натомість продукти, яких ви намагаєтеся уникати, варто зберігати в непрозорих контейнерах, щоб вони не мали такої привабливості. Пам’ятайте, що вибір здорової їжі стає легшим, коли вона доступна та помітна.
Готування їжі у пріоритеті
Готуючи страви та закуски заздалегідь, ви зможете уникнути спокуси швидких, але менш корисних перекусів. Виділіть вільний день, щоб нарізати овочі для закусок та смаження, а також приготуйте курку для салатів, які ви можете використовувати у будь-який момент. Це дозволить заощадити час і зберегти раціон здоровим.
Здорові закуски
Вибирайте свіжі фрукти, як банани та апельсини, фісташки або овочі з хумусом. Це простий і смачний спосіб залишатися на дієті, де б ви не були.
Повноцінне блюдо на обід
Люди, які підтримують вагу, зазвичай їдять однакові страви щодня. Включайте здорові варіанти, як зелень, картопля, білки або кіноа, щоб одна з ваших страв завжди була корисною. Це допомагає зберігати баланс та підтримувати здорові звички.
Рухайтесь
Щоб схуднути та утримати вагу, включіть щоденну активність. Спробуйте високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT), чергуючи 30-60 секунд інтенсивної активності з таким самим часом відпочинку, повторюючи вправи по 6-10 разів. Поступово збільшуйте інтенсивність і тривалість, коли покращиться витривалість.
Заохочення
Для ефективної втрати ваги важливо не лише тренуватися та дотримуватись дієти, а й піклуватися про себе. Догляд за собою, наприклад масаж чи інший спосіб розслаблення, допомагає підтримувати мотивацію і зберігати баланс. Використовуйте такі моменти як нагороду за досягнення здорових цілей, наприклад, тренування чи дотримання водного балансу.
Зима — це час зниження температур та чималої кількості свят, які нерідко відзначають з алкоголем.…
У 2026 році в Единбурзі офіційно запровадять туристичний податок, що стане першим таким випадком у Шотландії.…
Військовозобов'язані громадяни України, які раніше отримали статус обмежено придатних до військової служби, повинні самостійно пройти…
Шахраї часто використовують інсценування наїзду на пішохода, щоб змусити водіїв відкупитися і не ставати фігурантами…
Для багатьох українців, особливо у холодні місяці, платежі за газ та збори за доставку чинять…
З першого вересня 2025 року у вищих навчальних закладах розпочнеться базова загальновійськова підготовка. У Міноборони…