Понад 100 років проживете: знайдено метод, який допоможе продовжити молодість

Професор геронтології та керівник Інституту довголіття в Університеті Південної Каліфорнії, Вальтер Лонго, який перебуває у віці близько 50 років, планує досягти віку не менше 120 років. Про це пише “УНІАН”.

В інтерв’ю на телешоу “Доброго ранку Америка” автор книги “Дієти довголіття” поділився своїм довгостроковим інтересом до питань довголіття, починаючи з 18 років. Почавши з вивчення генетики, сьогодні вважає, що ключовим чинником у досягненні цієї мети є харчування.

“Я завжди рекомендую режим 12 годин голодування та 12 годин харчування, наприклад, з 8 ранку до 8 вечора, це вкрай важливо,” – зазначив Лонго, наголосивши, що 12-годинний період без їжі є найбезпечнішим методом голодування.

Згідно з дослідженнями, періодичне голодування може допомогти знизити рівень холестерину, інсуліну в крові, сприяти втраті ваги та зменшити маркери запалення. Дослідження також показують, що дієта, яка імітує голодування, зменшує маркери старіння та пов’язані з ним ризики у мишей, як було доведено ще у 2015 році.

Додаткові дослідження вказують на те, що уникнення ультраоброблених продуктів, підтримання активного способу життя та дотримання різноманітної та збалансованої дієти допомагають запобігти довгостроковим захворюванням і, отже, знижують ймовірність передчасної смерті.

Наприклад, згідно з Центром з контролю та профілактики захворювань США, хвороби серця є головною причиною передчасної смерті.

“Як зменшити ці ризики? Уникайте вживання занадто оброблених продуктів, залишайтеся активними, дотримуйтесь збалансованої дієти, обмежте споживання доданого цукру і, звичайно ж, отримуйте достатню кількість сну. Це перевірені та правильні способи, які допомагають жити здорово і довше,” – каже доктор Даріен Саттон, співавтор ABC Medical.

Паралельно професор Лонго зазначив, що він дотримується модифікованої версії середземноморської дієти, яка асоціюється з більшим терміном життя. Ця дієта багата складними вуглеводами, корисними жирами та нежирними білками.

“Важливо, щоб дієта була багатою овочами, з великою кількістю рослинних джерел білка, а також сумішшю бобових, горіхів, насіння та цілозернових продуктів”, – додав учений.

Він також рекомендує обмежити споживання риби з високим вмістом ртуті, такий як меч і тунець, і краще вибирати дрібну рибу. Важливо включати до раціону різноманітні види морепродуктів.

Ольга Степанова

Recent Posts

Заплатите більше, навіть якщо фактично споживаєте менше: газовики зробили попередження

Деякі українці ризикують у рази переплачувати за природний газ, навіть за мінімального споживання. У якому…

5 хв. ago

В Україні продовжують мобілізувати пенсіонерів, хто відмовляється – в’язниця

На Дніпропетровщині суд засудив пенсіонера до трьох років позбавлення волі за ухилення від мобілізації. Амур-Нижньодніпровський…

14 хв. ago

Розкриття банківської таємниці в Україні: експерт пояснив, в чому криється небезпека

Ідея міністра фінансів Сергія Марченка про розкриття банківської таємниці в Україні має низку загроз. Таке рішення може…

22 хв. ago

ЗМІ розповіли про штраф сина Порошенка: сума може збільшитись

Військовозобов'язаному синові народного депутата Петра Порошенка Олексію, нібито загрожує штраф через неявку за військовим порядком.…

32 хв. ago

Меркель висловила сумнів, що Україна може зберегти незалежність

Україна без підтримки США та НАТО не зможе зберегти свою незалежність після нападу Росії. Таку думку висловила колишня…

41 хв. ago

283 000 грн: в Україні британський кіт коштує, як новий автомобіль

На спеціалізованих порталах, зокрема на популярному сайті OLX, часто публікуються оголошення про продаж елітних порід тварин, що…

49 хв. ago