Індустрія краси підтримує прагнення жінок до ідеальності, тому завдяки пластичній хірургії можна швидко отримати ніс будь-якої форми, великі груди та ідеальний животик. Проте для когось мрія може назавжди залишитись лише мрією, але зовсім не через вартість операції. Пластичний хірург Віктор Кемкін назвав різновиди протипоказань до пластичної операції.
Сучасна пластична хірургія стає більш доступною, різноманітною, безпечною та привабливою. Якщо раніше дозволити собі подібні операції могли лише зірки або дуже заможні люди, то сьогодні практично будь-хто може вдатися до допомоги пластики. Проте крім грошей та можливостей на шляху до заповітної мрії отримати ідеальне обличчя можуть стати протипоказання до пластичної операції.
“Всупереч поширеній думці, у гонитві за ідеальним обличчям і тілом не все вирішують гроші та бажання пацієнта, адже є ціла низка протипоказань, які стануть відмовою з боку пластичного хірурга”, — каже Віктор Кемкін.
Пластичний хірург зазначив, що протипоказання поділяються на абсолютні (постійні), відносні (тимчасові), не медичні та індивідуальні.
“В цій ситуації лікар дивиться за аналізами, наскільки пацієнт готовий до операційного втручання”, — зазначає пластичний хірург.
Однак протипоказання можуть бути не лише медичного характеру. До не медичних протипоказань належать:
“Подібні моменти протипоказанням не є, але можуть стати для пластичного хірурга червоним прапором. Наприклад, хамство, некоректна поведінка, спроби чинити тиск на лікаря, маніпуляції та шантаж, тріангуляція (коли пацієнт вважає, що він краще знає, що йому робити). Подібний перелік свідчить про те, що пацієнт сприймає лікаря як обслуговуючий персонал. У такому форматі неможливо побудувати адекватне спілкування та лікування”, — каже Віктор Кемкін.
Експерт зазначає, що у деяких пацієнтів є доволі несерйозне ставлення до операції, за принципом, “я ж здоровий, а буду ще й красивий”. Через такий підхід пацієнт може ігнорувати консультації, спізнюватися на операцію, не дотримуватись правил підготовки до операції, пропускати огляди та перев’язки, ігнорувати лікаря під час реабілітації, порушувати правила реабілітації.
“Якщо таке інфантильне відношення виявлено перед операцією, пацієнт може отримати відмову, навіть маючи ідеальні аналізи на руках. Якщо вже після операції — то проводиться серйозна розмова щодо можливих наслідків”, — каже пластичний хірург.
Отже, перед тим, як почати мріяти про кардинальне перевтілення, варто відвідати проконсультуватися з лікарем, аби упевнитись, що ви не маєте серйозних протипоказів до хірургічного втручання.
“У випадку, якщо виявлено протипоказання та ми з анестезіологом відмовляємо пацієнту, я заспокоюю їх, адже ми виявили проблему, а значить буде можливість якнайшвидше зайнятися своїм здоров’ям. Адже краса – це не лише зовнішня оболонка, а й загальний стан здоров’я!”, — наголошує Віктор Кемкін.
Верховна Рада України нещодавно продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 7 лютого 2025 року.…
Єлизавета, 21-річна позашлюбна дочка Путіна, живе в Парижі, просить називати себе Луїзою і отримала французький…
Проблема з тим, що ЗСУ втрачає багато людей на війні, криється в їхній не завжди…
Один удар гіперзвуковою балістичною ракетою "Орешник" з ядерним зарядом здатний повністю знищити Київ. З такою…
Попри війну, яку розпочала Росія, українці продовжують отримувати пенсії та звертатися за їх призначенням. Кожного року в…
Омбудсман України Дмитро Лубінець запропонував надати відстрочку від мобілізації для чоловіків, які раніше були незаконно…