Ювелірні колекції королівських сімей дивують, оскільки зберігають просто неймовірні прикраси, зроблені з рідкісного та унікального каміння та металів. Однією з найрозкішніших колекцій, звичайно ж, однозначно можна назвати ту, яка належить британській королівській родині.
Протягом багатьох років представниці сім’ї з’являлися на публіці у дивовижних виробах. Деякі прикраси передавалися з покоління до покоління, але були й нові придбання та подарунки, як, наприклад, парюра з аквамаринами.
Набір прикрас в сім’ї від 1953 року був подарований королеві Єлизаветі II від президента і народу Бразилії на честь її коронації.
Парюра зроблена компанією Mappin & Webb із великих бразильських аквамаринів, діамантів та платини. Протягом багатьох років королева Єлизавети II носила ці прикраси на різні державні заходи.
Однак такий набір є не лише у британців. Також парюра з аквамаринами є частиною сімейної спадщини та люксембурзької герцогської сім’ї, але її походження невідоме. Згідно The Royal Watcher, набір входив до числа подарунків, поданих бельгійській принцесі Жозефіні Шарлотті, коли вона вийшла заміж за наслідного великого герцога Люксембурга 1953 року. Від того часу набір із аквамаринами носили різні представниці сім’ї.
Особливо в обох наборах – британському та люксембурзькому – схожі кольє та сережки. Аквамарини огранені практично однаково, прикрашені діамантами, платиною. Форми виробів також схожі, ймовірно, подібність є через те, що вони зроблені практично в один і той же час відповідно до тієї моди.
Жінка, яка робила ремонт будинку, зробила захопливе відкриття, виявивши цілі двері, які були приховані попередніми…
Українці, які опинилися в Польщі через повномасштабну війну, зможуть отримати тимчасовий документ, т.з. "сірий паспорт". Це…
В основному, ми викликаємо поліцію у випадках, коли порушуються наші права, і ми вимагаємо захисту.…
На Харківщині планують посилити мобілізацію військовозобов'язаних, яка є обов'язковою під час дії воєнного стану в Україні.…
На тлі запуску Росією нової балістичної ракети, яку Путін назвав "Орєшніком", протягом останньої доби в…
Китайські вчені завершили перший етап будівництва найпотужнішої у світі центрифуги в Ханчжоу – амбітного проєкту, спрямованого…