Стало відомо ім’я переможниці першого у світі конкурсу краси для жінок-моделей, створених за допомогою штучного інтелекту. Корону Fanvue Miss AI здобула біонічна красуня в хіджабі з Марокко Кенза Лейлі.
Про це повідомляє New York Post.
Найкраща серед моделей штучного інтелекту, яка є впливовою особою у своїй країні, перемогла понад 1 500 комп’ютеризованих претенденток на омріяний титул, що супроводжується головним призом у розмірі 20 000 доларів США для людини-технолога з її рідної країни, яка її створила.
Безпрецедентний конкурс, організований у квітні організацією Fanvue World AI Creator Awards, або WAICA, запросив візіонерів штучного інтелекту з усього світу продемонструвати свою майстерність програмування.
“Глобальний інтерес до цієї першої нагороди був неймовірним”, – сказав співзасновник Fanvue Вілл Монанж в інтерв’ю виданню. “Нагороди є фантастичним механізмом для відзначення досягнень творців, підвищення стандартів і формування позитивного майбутнього для економіки створення штучного інтелекту”.
Конкурсантки, які набрали найвищі бали в таких категоріях, як краса, технології та присутність у соціальних мережах, отримали право хвалитися тим, що вони увійшли до топ-10 фіналісток.
Суддівська колегія обрала трійку фіналісток, щоб у цифровому форматі позмагатися за перемогу. Лейлі перемогла французьку красуню Лаліну Валіну та португальську мандрівницю Олівію Сі. Вони посіли друге та третє місця відповідно.
25-річна Айтана Лопес, уявна інфлюєнсерка, яка займається фітнесом і допомагала оцінювати високотехнологічне протистояння, поділилася, що Лейлі стояла на голову вище своїх суперниць.
“Кенза мала чудове обличчя і досягла високої якості в деталях, таких як руки, очі та одяг”, – сказала Лопес, додавши, що ретельна обробка і гіперреалізм були ключовими у виборі віртуальної переможниці.
“Моїм прагненням завжди було з гордістю демонструвати марокканську культуру, постійно пропонуючи додаткову цінність для моїх підписників на різних фронтах”, – сказала Лейлі, яка “доступна 24/7” для спілкування зі своїми понад 194 000 підписниками в соціальних мережах на семи різних мовах.
Завзята активістка обіцяє використовувати свою славу як інструмент для розширення прав і можливостей жінок, захисту навколишнього середовища та поширення позитивної обізнаності про роботів.
“ШІ – це інструмент, покликаний доповнювати людські здібності, а не замінювати їх”, – додала вона. “Демонструючи потенціал ШІ для інновацій та позитивного впливу, я прагну розвіяти страхи і сприяти прийняттю та співпраці між людьми і ШІ. Завдяки освіті та позитивним прикладам ми можемо сприяти формуванню більш поінформованого та оптимістичного погляду на роль ШІ в нашому суспільстві. Я також дуже пишаюся тим, що отримала цю нагороду для Марокко!”.
Творець Лейлі, 40-річна Меріам Бесса з Касабланки, поділяє ці почуття.
“Це можливість з гордістю представляти Марокко”, – сказала Бесса, генеральна директорка Phoenix AI. “Привернути увагу до марокканських, арабських, африканських і мусульманських жінок у сфері технологій. Я також дуже тішуся, що можу відстоювати близькі мені теми через Кензу Лейлі. Розширення прав і можливостей жінок та сестринство”.
Верховна Рада ухвалила два важливі закони, які стосуються мобілізації, і вони можуть суттєво вплинути на…
Казки про багатство завжди починаються однаково: несподіваний виграш у лотерею, море щастя і нові перспективи.…
Колишній командувач армією США в Європі Бен Годжес вважає, що Крим має військове, економічне та…
Українська податкова служба отримала багато даних про наших громадян та бізнеси за кордоном завдяки автоматичному…
Концепцію ракет середньої дальності Росія успадкована ще в СРСР. Ракети "Орешник", одну з яких росіяни…
Західний світ не готовий до широкомасштабної війни, такої як зараз в Україні. Про це заявив…