В обігу можуть траплятися банкноти доларів зі незрозумілими штампами. Такі банкноти ще називають міченими. Через це виникає питання, чи вийде обміняти такі купюри в банку або обміннику без втрат та проблем. Цю ситуацію прояснили в НБУ.
Загалом існує кілька версій, що означає штамп на банкнотах доларів США, пише 24 Канал. Зокрема, йдеться про те, що штампи використовують в африканських країнах для позначення справжніх банкнот американської валюти.
Річ у тому, що у регіоні долар має важливе значення, оскільки місцеві валюти, як правило, є досить слабкими. На долар припадає значна частка обігу на чорному ринку, а через попит валюту намагаються підробити.
Ще одне пояснення штампів на доларах – це відмітки, які додають іноземні банки, казино або інші пункти обміну валюти. Вони це також роблять для позначення справжніх купюр. Зазвичай, кожен заклад має свою мітку. Ці символи можуть відрізнятися за формами та кольорами.
У Національному банку України зазначають, що банки та пункти обміну мають приймати усі банкноти долара США, які були випущені з 1914 року та пройшли перевірку на справжність. Наявність відбитків штампів, печаток або написів не відіграє ніякого значення, тож банкноти з такими символами мають приймати усі банки та небанківські установи. Проте в НБУ вказали, що штамп або печатка не мають перевищувати загальну площу у 200 міліметрів у квадраті.
У Стамбулі безпритульна собака поклала біля дверей ветеринарної клініки свого малюка. Цей момент потрапив на…
Шерстисті мамонти вимерли близько 4 тисяч років тому, але вчені стверджують, що світ незабаром побачить…
Національний банк України виступив проти відмови від принципу банківської таємниці, за що раніше виступав міністр фінансів…
Так звана велика угода про «всеосяжне стратегічне партнерство» між Росією та Іраном, помпезно підписана диктаторськими…
У столиці під час повітряної тривоги прогриміла серія гучних вибухів. Негайно прямуйте в укриття циівльного…
Стрес — невидимий супутник сучасного життя, який дедалі більше вплітається у наше повсякденне життя. Він…