Клієнти українських банків тепер змушені адаптуватися до нових умов: фінустанови запровадили нові ліміти на зняття готівки у банкоматах. Тепер можна знімати певну суму, а також заробило обмеження щодо кількості таких операцій на добу. Перелік обмежень у банках оприлюднив Національний банк України.
Наразі фінансові операції українців будуть обмежені новими лімітами, які кожен банк встановив по-своєму. У зв’язку з цим клієнтам банків необхідно ознайомитися з обмеженнями на зняття готівки, що працюють у конкретній фінансовій установі.
Так, один із найбільших в Україні банків ПриватБанк обмежив зняття грошей у банкоматі до 20 тисяч гривень за один раз. Після того, як клієнти знімуть цю максимальну суму, така операція буде доступна лише через три години.
При цьому клієнтам банку варто врахувати й інші фактори: тип банківської картки, клієнтський статус, а також персональні домовленості з фінустановою.
В Ощадбанку також діє ліміт 20 тисяч гривень за одну операцію, але водночас діє обмеження на зняття в банкоматах максимально 50 тисяч гривень на добу.
Водночас власники рахунку “Моя карта” можуть зняти до 20 тисяч гривень на місяць без комісії. Якщо сума буде більшою, то клієнтам доведеться доплачувати комісію в розмірі 1% від коштів, що переводять у готівку.
У банку ПУМБ клієнтам дозволили знімати у банкоматах 10 тисяч гривень. Такий ліміт встановлено для власників “ВсеКарти”. Добове обмеження становить 10 таких фінансових операцій. Таким чином, банк дозволяє зняти 100 тисяч гривень за 24 години.
У одній із лікарень Великої Британії в 1967 році випадково переплутали двох новонароджених. Про медичну…
Google оновив знімки на картах, через що випадково "засвітив" розміщення військових систем України. Керівник Центру…
Рівень заробітної плати в державних органах України демонструє величезну різницю між зарплатами чиновників та середнім…
Темпи мобілізації в Україні знижуються, що викликає занепокоєння у керівництва країни. Про це повідомив секретар…
Іноді трапляється, що військово-лікарська комісія (ВЛК) визнає особу придатною до військової служби, але через стан…
У зимовий сезон шапка стає не тільки засобом захисту від холоду, а й важливою деталлю…