В умовах, коли багато українців знаходяться за кордоном або подорожують, виникає необхідність користуватися банківськими картками для зняття готівки. Проте така послуга супроводжується комісіями, розмір яких може суттєво відрізнятися залежно від банку.
Важливо розуміти умови та тарифи кожного банку, щоб не переплачувати за зняття коштів і уникнути додаткових витрат. Банки пропонують вигідніші умови, а в яких комісії можуть виявитися значно вищими.
Комісії в різних банках:
ПриватБанк
З гривневих рахунків за кордоном можна зняти до 12 500 гривень в еквіваленті на сім днів, а з валютних рахунків — до 100 тисяч гривень на день. Комісія за зняття становить 2%.
Monobank
Зняття коштів, що перевищують залишок на рахунку, а також операції з quasi-валютою, обійдуться в 4% від суми. Комісія за зняття власних коштів за кордоном — 2%.
Sense Bank
Клієнти з дебетовими картками тарифів White, Black, Graphite можуть не платити комісію в межах встановленого ліміту. Ліміт на зняття готівки за кордоном становить 12 500 гривень на тиждень, а на покупки — 100 тисяч гривень на місяць.
KredoBank
Ліміт на зняття готівки з гривневих карток становить 11 250 гривень на 7 днів, а з валютних — 90 тисяч гривень на день. У пакетах Craft Black та Craft зняття в банкоматах PKO Bank Polski (і в інших банкоматах Польщі) безкоштовне в межах місячного ліміту.
Для VIP та ELITE комісія фіксована — 50 гривень (або 2 долари, 2 євро, 5 злотих), а конвертація безкоштовна. У тарифах START, SMART та “Правильна картка” комісія за зняття становить 50 гривень (2 долари, 2 євро, або 5 злотих) плюс 1% за конвертацію.
ПУМБ
Комісія за зняття готівки за кордоном становить до 1,5% від суми. Можлива додаткова комісія від банку, чий банкомат використовується. Максимальна сума зняття за тиждень — 12 500 гривень в еквіваленті.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…