Українські банки проводять регулярний фінмоніторинг транзакцій клієнтів і в деяких випадках можуть застосувати санкції. Про це йдеться у матеріалі порталу “На пенсії“.
Під фінмоніторинг підпадають усі перекази понад 400 тисяч гривень, але часом у полі зору банку можуть опинитися перекази і на куди скромніші суми. Це можливо, якщо на рахунку клієнта фіксується нетипове переміщення коштів.
Наприклад, банк може заблокувати картку чи конкретний переказ, якщо з цього приводу раптово почали переводитися значні суми. Або якщо гроші почали надходити від різних осіб, які не пов’язані з власником рахунку.
Такі операції блокуються банками, щоби з’ясувати причину нетипових транзакцій. Якщо клієнт не може пояснити походження грошей і довести їхню законність, то дані можуть передаватися до фіскальних органів за підозрою в нелегальній торгівлі.
Після цього контролюючі органи можуть звернутися до суду і вже за його рішенням може бути виписаний штраф.
Якщо було доведено, що фізична особа займається нелегальною торгівлею, сума штрафу може становити від 17 до 34 тисяч гривень. Крім того, особи можуть конфіскувати кошти, отримані від незаконної торгівлі, продукцію та знаряддя виробництва.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…