В Україні банки зобов’язані проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів та зупиняти операції, які їм здаються підозрілими (ризикованими). Вимоги до фінансового моніторингу зростають, при тому в деяких випадках банк може визнати ризикованим не тільки конкретну операцію, але і взагалі співпрацю з клієнтом. В такому випадку рахунки закриють навіть без пояснення причини.
При тому діють Рекомендації щодо ознак ризикових операцій НБУ, якими керуються банки, йдеться в публікації OBOZ.UA. Якщо банк вважає операцію ризикованою, він може призупинити її та попросити надати документи, які підтвердять легальність операції. Йдеться про такі випадки:
– не відповідають наявній інформації про фінансовий стан клієнта;
– відповідають наявній інформації про фінансовий стан клієнта, однак періодичність проведення (щоденно, чи кілька разів протягом тижня) та значні суми таких операцій можуть свідчити про використання рахунків фізичної особи не за призначенням;
Імунітет відіграє ключову роль у захисті організму від інфекцій і хвороб. Збалансоване харчування допомагає підтримувати…
Через повномасштабне вторгнення РФ, в Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація. Багато сміливих чоловіків…
Міністерство соціальної політики України представило проект бюджету Пенсійного фонду на 2025 рік, який передбачає суттєве…
Епоха мінімалізму, гламуру і сміливих експериментів знову надихає дизайнерів і заповнює наші гардероби. Які речі…
Після початку допінгового скандалу українського півзахисника лондонського "Челсі" Михайла Мудрика кинула подруга, російська модель Віолетта Грачова (Берт).…
На традиційному новорічному аукціоні в Японії продали рибу за 207 мільйонів єн ($1,3 млн), що…