Німецька економіка стикається з серйозною хвилею банкрутств, яка загрожує знищенням тисяч підприємств по всій країні. Згідно з даними, опублікованими Федеральним статистичним управлінням (Destatis) і Торгово-промисловою палатою Німеччини, до кінця 2024 року очікується закриття понад 20 тисяч компаній. Цей економічний спад створює серйозні проблеми для бізнесу в країні, і ситуація лише погіршується.
За словами Марка Евера, експерта з малих і середніх підприємств Торгово-промислової палати Німеччини, вплив останніх двох років економічної стагнації стає все більш очевидним. «Ворота заводів та магазинів закриваються назавжди», – зазначив Евер, коментуючи критичне зростання кількості банкрутств.
Згідно з попередніми даними Destatis, лише в липні 2024 року кількість заяв про банкрутство збільшилася на 22,1% у порівнянні з попереднім роком. Окружні суди Німеччини отримали 1937 заяв про банкрутство, а загальні вимоги кредиторів за цими справами становлять близько 3,2 млрд євро.
Найбільш вразливими до цього економічного колапсу стали компанії у сфері транспорту та логістики, будівництва, тимчасового працевлаштування та готельного бізнесу. Ці галузі особливо постраждали через послаблення попиту, проблеми з постачанням та зростання цін на енергоносії.
Останні два роки виявилися надзвичайно складними для німецької економіки. Спад у виробництві, зростання інфляції та енергетична криза призвели до того, що багато компаній не змогли пристосуватися до нових реалій. Крім того, проблеми з глобальними ланцюгами постачання та політична нестабільність також сприяли посиленню кризи.
Банкрутства на такому масштабі є серйозним ударом для ринку праці, оскільки тисячі робочих місць опинилися під загрозою зникнення. Уряду Німеччини доведеться шукати шляхи виходу з цієї кризи, щоб підтримати бізнес і запобігти подальшим економічним втратам.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…