За підрахунками економістів американського інвестбанку Morgan Stanley, на яких посилається Financial Times, Китаю в найближчі два роки необхідно витратити близько $1,4 трлн для боротьби з дефляцією, уповільненням економіки та повернення до сталого зростання ВВП.
Ці заходи будуть приблизно в 2,5 рази більшими за те, що влада КНР витратила на стимулювання економіки після світової фінансової кризи 2008 року. Частину коштів, на думку економістів, необхідно пустити на стимулювання споживання безпосередньо домогосподарств, а не лише на інвестиції, пільги та кредити для бізнесу та будівництво інфраструктури.
Аналітики банку вважають, що діяти потрібно якнайшвидше. «Чим довше триває дефляція, тим більше коштів знадобиться на боротьбу з нею», – цитує Financial Times головного економіста Китаю в Morgan Stanley Робіна Синя. На його думку, істотну частину коштів необхідно витратити на заходи щодо вдосконалення соціального захисту та охорони здоров’я для внутрішніх трудових мігрантів у Китаї, яких налічується близько 300 млн. осіб.
Крім того, необхідні стимулюючі заходи на те, щоб прискорити продаж вже збудованого, але незатребуваного житла, щоб стабілізувати ціни на нерухомість та вивести цей ринок із тривалої кризи.
У Нью-Йорку у церкві Богоматері на горі Кармел провели розслідування. Це сталося після того, як…
Автомобільний експерт склав рейтинг найпопулярніших в Україні вживаних автомобілів. Який автомобіль найлегше продати зараз, на…
Харківська область реалізує запобіжні стратегії щодо зміцнення своїх оборонних систем та захисту місцевого населення. Ці…
Наступного дня після удару міжконтинентальною балістичною ракетою по Дніпру Путін виступив із відеозверненням, під час якого жодного…
Леонардо Ді Капріо потрапив у незручну ситуацію, коли проігнорував традиційну церемонію прийому на Фіджі. Нещодавно актор…
На українських дорогах все частіше можна помітити автомобілі з номерними знаками серії "DI". Це пов'язано…